1 Ayda 12 Kilo Verdiren AÇ KALMADAN Şipşak Zayıflatan Çay Tarifi ile Yağ Yakan Kür

Merhabalar canım arkdaşlarım hoş geldiniz bugün sizlere metabolizma hızlandırıcı bir çay tarifi vermek istiyorum. Kilonuzun takılıp durduğu zamanlar vardır diyetleriniz uyguladığınız kürler yaparsınız ama bir türlü O kilo değişmez. İşte bu tarif Tam da sizler için ,tarifimizin tüm detaylarını anlattığım videomuzu da mutlaka izleyin.

Zayıflatan Çay Malzemelerimiz.

  • Kekik,
  • Sumak ,
  • Tarçın,
  • Zerdeçal, Karabiber

Malzemeler hepimizin zaten evimizde mutfağımızda bulunan malzemeler, Kürümüzün içerisinde baharatlar olması nedeniyle midemizi koruması acısından kekik kullanıyoruz. Sumak malzememiz ise metabolizmayı hızlandırıyor, Tarçın ise kan şekerimizi dengeliyor. Diğer iki malzememiz Zerdeçal ve karabiber arkadaşlarım. Zerdeçal vücutta yağ tutulumunu, engelliyor iştah dengesini sağlıyor ve bol bol ödem atmamı sağlıyor .

Çayımızı demlemek için 300-350 ml bir bardak alıyoruz ve içerisine malzemelerimizden 1 çay kaşığı ilave ediyoruz. Sadece karabiberi kaşığın ucu ile çok az ilave ediyoruz. Ve üzerine kadar sıcak su dolduruyoruz. demlenmeye bırakıyoruz. Malzemeler suyun dibine çöktüğü zaman çayımız hazır olacak. Dilerseniz bir demlik içerisinde de hazırlayabilirsiniz.

Zayıflatan Çay Kullanımı

Bu Çay kürümüzü 1 hafta boyunca günde 1 bardak olmak üzere tüketeceğiz. Mide problemimiz yoksa aç iken içmek çok daha faydalı olacaktır. Eğer çok iştahınız çok açıksa günde 2 tane de içebilirsiniz sabah, akşam yemeklerinden önce olmak üzere, aynı zamanda Ramazan ayındayız, Eğer oruç tutuyorsunuz iftar sahur arasında da bu çayı demleyip içebilirsiniz

Sevgili arkadaşlarım Hem yapımı hem kullanımı çok basit etkileri ise kuvvetli bir çay, içtikten yarım saat sonra iştahınızın kapandığını görüyorsunuz .Dolayısıyla süreç içerisinde çok ama çok faydalı olacak bir çay kürü..

Bu kürü emziren anneler, kalp tansiyon rahatsızlıkları olanlar, kronik sorunları olanlar, bu tür kürleri, sadece bu değil bütün kürlerde lütfen doktorlarına danışmadan uygulamasınlar.

Sizleri çok seviyorum videoyu beğenmeyi kanalıma abone olmayı unutmayın Allah’a emanet olun

(Visited 5.976 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..