1 Haftada Zayıflatan Seher Akgül Yağ Yakıcı Kahve İle Hızlı Zayıflama

Canım arkadaşlarım merhabalar eğer zayıflamayı kafaya koyduysanız işte sizlere 3 etkiye sahip çok spesiyal, çok özel bir kahve tarifi, Tadı, aroması inanılmaz güzel ve faydaları ise sizi çok rahatlatacak kilo vermenizi hızlandıracak.

Yağ Yakıcı Kahve Malzemeleri

  • Türk Kahvesi
  • Tarçın
  • Kakao
  • Süt
  • Organik Bal

Malzemelerimizden kakao ile bağırsak sorunlarınıza çözüm olacak, bağırsaklarınızı çalıştıracak. Bağırsak çalışmasında sorun olması kilo vermenin önündeki en büyük engellerden biridir. Bağırsak tembelliği, sindirim sorunları için süt ile de çözüme devam edeceğiz.

Yağ Yakıcı Kahve Yapılışı

Kahvemizi hazırlamak için cevzemize sütü alalım ve diğer malzemelerimiz sütün içerisine ekleyelim ve güzelce karıştıralım.1 tatlı kaşığı Kahve,1 kaşığın ucuyla çok az tarçın ekliyoruz ve silme bir çay kaşığı kadar kakao da katalım sütün içerisine güzelce karıştıralım ve ocağımıza alalım .Ocakta bir taşım kaynatalım ve kahvemizi  ocaktan aldıktan sonra ekleyeceğimiz 2 malzememiz daha var.

Bunlar canım arkadaşlarım diyet sürecimizde bizi tok tutmasını istediğimiz kahvemizin etkisini artıracak tatlı krizlerini önleyecek ve bağırsaklarımızı düzenleyecek . Bu iki malzememiz Bal ve Hindistan cevizi Yağı canım arkadaşlarım.

İşte diyet sürecimizde bize destek olacak bu kahvenin sizi uzun süre Tok tutmasını sağlayacak hem de bağırsak yapımızda inanılmaz güzel bir kayganlık sağlayarak kabızlık probleminden de kurtulmanızı sağlayacak.

Yağ Yakıcı Kahve Kullanımı

Canım arkadaşlarım yağ yakan tarçınlı kahvemizi tam 1 hafta boyunca her gün sabah kahvaltılarından önce ve akşam yemeğinden önce içeceğiz.

Kahvemizi içtiğimiz süreçte diyetimize özen gösterip süreçte spor yaparsanız, yiyip içtiklerini olabildiğince dikkat ederseniz güzel kilolar verebilirsiniz Sevgili arkadaşlarım.

Kahvenizi keyifle yudumlarken metabolizmanızı hızlandıracak, yağ yakımını artıracak daha fazla kür ve detoks tarifleri için Youtube/Seherakgül kanalıma beklerim. Abone olmayı da unutmayın lütfen.

(Visited 469 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..