10 Günde 5 Kilo Vermek İçin Sabah Akşam Bu Sihirli Karışımdan İç Hızlıca Kilo Kaybet

Acil zayıflamam gerek diyen canım arkadaşlarım sizin için  iştahı kapatan özellikle yağ yakımın da çok ama çok faydalı harika bir kür tarifim var.

Hemen kürünün yapımının anlatımına geçiyorum, Öncelikle kürün videosunu izlemenizi öneriyorum tüm püf noktalarını anlattığım videomu yukarı bırakıyorum.

Öncelikle kür için kullanacağımız 1 tane limonu ortadan ikiye kesiyoruz limonun yarısını sabah yarısını akşam kullanacağız arkadaşlar.

Sabah hazırlarken bize sadece yarım limon gerekiyor ve limonun suyunu , limon sıkacağında sıkıyorum ve bardağın içerisine alıyorum. Ve limon suyunun içerisine silme bir çay kaşığı toz zencefil ekliyorum. Ve birbirine iyice karışması için güzelce karıştırıyorum. Diğer malzememiz toz tarçın kaşığın ucuyla bir miktar toz tarçın alıyorum Burada çok fazla tarçın kullanmaya gerek yok .Ve güzelce karıştırdıktan sonra üzerine su ilave edeceğiz artık yaz aylarında olduğumuz için serin serin içmek için soğuk su kullanabilirsiniz canım arkadaşlarım. Son olarak 1 çay kaşığı da bal ekliyorum içerisine ve karıştırıyorum

Kürün kullanımı da şu şekilde olacak sabah kahvaltıdan yarım saat önce Akşam yemeğinden yarım saat önce yapacağız en az 10 gün kullanacağız. Sevgili arkadaşlarım kürlerimiz uygularken Tabii ki Ekmek, şeker, tatlı ve hamur işini olabildiğince minimize şekilde hayatımıza dahil edersek yani çok tüketmezsek şekerden özellikle rafine şekerden ozak kalırsak gerçek anlamda başarılı oluruz.

Zayıflama süreçleri uzun bir yolculuk canım arkadaşlarım lütfen bu süreç öncesinde  mutlak tahlillerinizi yaptırın kan değerlerinizin, hormon dengenizin ölçümlerini yaptırın. Gereken takviyeler varsa bunları aldığınızda zayıflama sürecinizde hızlanacaktır.

Şimdi gelelim uyurken bile bize ya yaktıracak bu harika karışımın tarifine;

Bu kürümüzde 3-4 yemek kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı acı kırmızı pul biber, limon ve nane kullanacağız. Bu hazırlayacağımız kürü uyumadan 2 saat önce yemeliyiz ki içerisindeki malzemeler metabolizmanızı uyurken de hızlı olmasını sağlıyor ve sizler sabaha kadar hem dinlenip hem de yağ yakıyorsunuz. Özellikle göbek bölgesinde göbek yağlarının yakılması konusunda inanılmaz etkili

 Canım arkadaşlarım benim anlatacaklarım bu kadar kürlerimin videosunu izlemeyi unutmayın. Daha fazla kür için Youtube/seherakgül kanalıma beklerim .Kanalıma abone değilseniz abone olup bu kocaman aileye katılın.

Beni Instagram/ SeherAkgül  takip etmeyi unutmayın Sevgili arkadaşlarım orada her geçen gün çok kocaman bir aile olmaya devam ediyoruz orada günlük rutinlerimi de sizlerle paylaşıyorum.

(Visited 398 times, 2 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..