10 Kilo Verirken En Büyük Yardımcımdı/Açlığı Yok Ediyor İştahı Kapatıyor

Kilosunu tamamen evde yaptığı kürlerle vermiş olan birisi olarak seslenmek istiyorum bugün.

Evet arkadaşlar ben de hayatımın bir döneminde gerçekten oldukça kilo almıştım ama bütün bunu evde kendi kendime ve çok sağlıklı bir şekilde verdim. Şimdi o dönemde bana en çok yardımcı olan şeylerden birisini keten tohumunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Diyet döneminde bize en çok sıkıntı veren şey gerçekten açlık hissi ve bu açlıkla mücadele etmek zorunda olmamız. Yani biz diyetlerimizi bu açlık hissi yüzünden bozuyoruz bunun  altında yatan sebep de kesinlikle açlık. İşte o dönemde bana en çok yardımcı olan şey gerçekten keten tohumu ve yoğurt da birlikte yapmış olduğum bu karışımdır. İnanılmaz güzel faydasını gördüm bunu sabah yapıyordum arkadaşlar sabah kalkar kalkmaz yapıyordum. Bir de şunu da ilave etmek istiyorum. Eğer kabızlığınız varsa buna bir miktarda zeytinyağı ekleyerek inanılmaz, güzel sindirim sistemimize katkı sağlayabiliriz.

2 yemek kaşığı yoğurt yeterli olacaktır isterseniz bir yemek kaşığı da olur çok fazla olmasına gerek yok burada mühim olan keten tohumu arkadaşlar.

Bunu öğütülmüş olarak da alabilirsiniz aktarlarda satılıyor aynı miktarda kullanacağız.

1 yemek kaşığı da keten tohumu yoğurdun içerisine ilave ediyorum. Sabahtan akşama kadar tok tutuyordu beni yiyeceklere olan isteğim azalmıştı. Çünkü keten tohumu bağırsaklarımızda ve midenizde şişerek size tokluk hissi veriyor arkadaşlar.

Arkadaşlar kahvaltıdan keten tohumlu yoğurdunu önce bir güzel yiyordum ve kahvaltıyı canım istemiyordu bile ,zorla öğün atlamayayım diye  kahvaltı yapıyordum.

Bunun arkasından günde 2 defa yapıyoruz. Ben zaten 2 öğün besleniyorum. Arkadaşlar bir sabah kahvaltı yapıyordum güzel bir kahvaltı sonra bir de akşam yemeği yiyordum ve sabah ve akşam yemeklerinin öncesinde hazırlamış olduğum bu kürü tüketerek müthiş şekilde diyetim de sabırlı ve sadık olabiliyordum.

 Bu kürü mutlaka deneyin arkadaşlar soru görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünde bekliyorum.Tüm detayları anlattığım videomu izleyin ve  beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

Sizleri çok ama çok seviyorum hepinize kucak dolusu sevgi ve selamlarımı iletiyorum kıymetli arkadaşlarım 

(Visited 371 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..