20 DAKİKADA EVDE BOTOKS YAPIN – Anında Yüz Germe Kırışıklık Giderici Maske -Güzellik Bakım Maskeleri

 

Herkese merhabalar canım arkadaşlarım.Bugün sizlerle Botoks etkisi yaratan harika bir maske yapacağız alnımızdaki kırışıklıklarda Çok etkili, yanaklarımız da o pürüzlü görünümde yani açık gözeneklere inanılmaz faydasını göreceğiniz bir maske.

Aynı zamanda yanaklarımızın kenarında bulunan burun kenarında dudak çevresindeki o güldüğümüze ortaya çıkan çizgiler için de maskenin çok etkisini göreceksiniz canım arkadaşlarım doğal olarak dolgu sanki botoks yapmışsınız gibi cildinizi gerdirip gençleştirecek, göz altlarındaki morluklar, yorgun görünüm için bu maske kullanacağız. Göz çevresindeki  kazaklarında da çok etkili göz üstünde de kullanılabiliyor maskemiz.

Botoks maskemizde2 malzeme kullanacağız. Bunlardan bir tanesi Türk kahvesi ,granül kahve olursa daha iyi olur. İkinci malzememiz ise yumurta arkadaşlarım.Yumurtanın sadece akını kullanacağız.

Yumurta akı cildimizde yağ dengesini sağlıyor, özellikle sivilceli, akriliği sürekli yağ problemi olan sebum üreten bir cilde sahipseniz bu maskeyi kesinlikle denemelisiniz.

Bir tatlı kaşığı Kahve kullanacağız arkadaşlarım , kahvede biliyorsunuz kafein var kafeinden dolayı gerçekten cilde bir canlılık veriyor kan dolaşımını artırıyor aynı zamanda pütürlü yapısından dolayı cildimizde çok güzel peeling yapıyor ve o gözeneklerinin içini temizliyor, cildimizi yağdan ve kirden arındırıyor.

Evet canım arkdaşlarım malzemelerimi çok güzel bir şekilde çırpıyorum kahvemi ve yumurta akı mı karıştırıyorum ve karışımı 15-20 dakika kadar buzdolabında bekleteceğiz.

Çünkü bu maskeyi soğuk olarak uygulamak istiyorum. Böylece Cildimde kan dolaşımını daha güzel bir şekilde sağlayacak ve daha güzel bir uygulama haline getirecek.

Maskemizi cildimize uyguluyoruz. Botoks etkisi yaratacak 2 malzemeli harika bir maske. Gençlik ve güzellik maskemi şöyle bir güzel yanaklarıma gözeneklerimi sıkılaştırması için uyguluyorum ve göz çevreme uyguluyorum

Arkadaşlarım maskemizi Haftada iki kez yapabilirsiniz ve cilde uyguladıktan sonra  20 dakika bekletip ılık suyla yıkayabilirsiniz , yıkarken hafif peeling yaparak temizlerseniz maskeyi çok daha etkili olacaktır.

Maskenin temizliğinden sonra bir parça pamuğa gül suyu dökerek tonik işlemi yapalım ve daha cildimizi yumuşatalım. Evinizde kullandığınız herhangi bir nemlendirici ile de cildinizi nemlendirin. Evet canım arkadaşlarım sizleri cilt bakımı için yüzlerce lira ödemekten kurtaracak maskemizi mutlaka deneyin çok iyi sonuç alacağınızdan emin olabilirisiniz. Umarım beğenirsiniz uygulayanlar lütfen yorumlar bölümünde Benimle paylaşsınlar

Canım arkadaşlarım beni Instagram‘dan da takip etmeyi unutmayın .Youtube/seherakgül kanalıma da beklerim ve  kanalıma abone olmayı da unutmayın , kanalında bulunan diğer cilt maskesi videolarımı da izleyebilir onlardan da faydalanabilirsiniz.

 

(Visited 382 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..