Her Gece Bunu İç Ayda 12 Kilo Ver-Kilo Verme Göbek Eritme Zayıflama

Merhaba canım arkadaşlarım,geceleri biz uyurken yağ yakımını destekleyen ,zayıflama sürecimizde bizeçok büyük destek olacak muhteşem bir kürle geldim..

Bu kürden instagram  sayfamda bahsettiğimde çok olumlu tepkiler aldım ve yapılış aşamalarını öğrenmek isteyen çok kişi oldu.Sizlere tüm detaylarını anlattiğim videomu buraya bırakıyorum.İzleyin sonrasında sizlerde hazırlayın canım arkadaşlarım.

Malzemelerimiz

  • 1 tatlı kaşığı Aspir Yağı
  • 1 yemek kaşığı Elma Sirkesi
  • 1 su bardağı ılık su

Elma sirkesi ve aspir yağı özellikle göbek bölgesindeki yağların daha hızlı bir şekilde eritilmesi vücutta birikmiş olan toksinlerin atılması ,ellerdeki ,ayaklardaki şişkinliklerin gitmesi konusunda ciddi çok faydalı.

 

Bir yemek kaşığı elma sirkesini orta boy bir bardak içerisine alıyorum üzerine  bir tatlı kaşığı da aspir yağı ekliyorum. Ve önemli bir husus var burada ılık su kullanacağız arkadaşlarım ılık su yağın çözünürlüğünü çok daha iyi bir şekilde sağlayacağı için ılık su kullanarak hemen bir su bardağının tamamını dolduracağız ve güzelce karıştırıyoruz.

Ve sonrasında hemen bunu içiyoruz yatmadan bir buçuk saat önce olursa çok daha kaliteli bir verim alır Bunu içiyoruz ve o gece Aspir yağlı sirkeli su bizim vücudumuzda çok güzel bir şekilde çalışarak yağ yakılmasına son derece katkı sağlıyor

Evet canım arkadaşlarım bu kürü her geçe uyumadan önce içerek uygulamaya devam edin.Daha fazla doğal kür için youtube/seherakgül kanalıma beklerim.

(Visited 1.437 times, 6 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..