3 Gün Boyunca Günde 1 Kilo Ödem Söktürücü Çay Şişkinliğe İyi Gelen Tarif

Merhaba canım arkadaşlarım bugün sizlerle ödem çayı hazırlayacağız.Ödem nedeniyle hem kadınlar hem erkekler aynı problemleri yaşayabiliyoruz yolculuklardan sonra ya da birkaç gün yemeyi içmeyi fazla kaçırdığımızda vücut rutin değişikliğinden dolayı ödem oluşturabiliyor arkadaşlarım ufak tefek yürüyüşlerde bile bir ödem olabiliyor işte bu çay tam sizin derdinizin dermanı olacaktır.

Tarif için tüm detaylarıyla anlattığım videomda hazır arkdaşlarım,sizler için buraya bırakıyorum.Önce ödem çayının yapılış aşamalrını tüm püf noktalarıyla anlattığım videomu izleyin sonra birlikte hazırlayalım çayımızı..

Ödem çayının malzemeleri

  • Kurutulmuş kiraz sapı
  • Seylan Tarçını
  • Hibiskus
  • Sıcak su

Malzemeler hazır ise yapılış aşamalarını kısaca sizlere anlatmaya başlayalım.

Yaz aylarının en sevilen meyvelerinden kirazın saplarını atmadık ve kuruttuk canım arkadaşlarım.Ve bir kavanoz içerisinde saklıyoruz.Ve çayını hazırlayarak tüketiyoruz.

Çayı demleyeceğimiz çaydanlık içerisine bir tutam kiraz sapı alalım.1 adet çubuk tarçın ilave edelim.Çaydanlığı kyntılmışsu ile dolduralım ve ocakta 7 dakika kadar tekrar kaynatalım.

Demlenmeye bırakalım.Rengi iyice koyulaşan çayımız içilecek kıvama geldi ..İçmeden evvel demliğimizin içerisine 1 tutam hibiskus yaprakları atıyoruz.

Hibiskusun aroması kiraz sapının araoması ile birleştiğinde daha lezzetli içimi kolay bir çay ortaya çıkıyor canım arkadaşlarım.Ayrıca hibiskusun faydalarını da sizlere anlattığım yazımızıda okumadan geçmeyin.

 

Çayın kullanımı..

Çayı dilerseniz içeceğiniz öğün hazırlayın dilerseniz birkaç günlük hazırlayın .Ve her gün sabah kahvaltıdan önce her akşam yemeğinden önce 1 fincan içerek diyet süreçlerinizde ödemlerinizden kurtularak zayıflama sürecinizi hızlandırabilirsiniz.Sevgili arkadaşlarım ve şunu tekrardan söylemek istiyorum zayıflama süreciniz de diyetlerinize eklediğiniz kürlerin yanında vazgeçilmeziniz spor yapmak ,egsersizlerinizi düzenli yapmak olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Sevgili arkadaşlarım kronik rahatsızlıklarınız varsa  bu kürleri doktorlarına danışmadan yapmayalım faydalı olması dileklerimle beni Facebook ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz sevgili arkadaşlarım Sizleri çok seviyorum Instagram’da da beslenme önerileri paylaşıyorum gün boyunca da orada da sizlerle birlikteyim beni Oradan da takip edebilirsiniz . Kendinize çok iyi bakın

(Visited 556 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..