3 Gün Bunu İç Süper Hızlı Kilo Ver-Göbek Yağlarından Hızlıca Kurtul-Zayıflatan Kokteyl

Herkese merhabalar canım arkadaşlarım, 7 kilo verdiğim dönemde uyguladığım bir kürden bahsedeceğim sizlere, Kilo vermek içinkarar verdiğimde gerçekten hayatımı değiştirmeme çok katkısı olmuştu. Ve durmuş olan metabolizmamı hızlandırarark cayır cayır yağ yaktırmıştı. Bu kürü daha önceden youtube kanalımda paylaştığımda binlerce kişi uygulamışlar ve çok iyi sonuçlar almışlardı aynen benim gibi.

Bu kürü hazırlamak için günde sadece 1 tane limon kullanacağız ve bir tane limonun vücudumuzda yapmış olduğu güzel değişimlere şahit olacağız. Bunlardan en önemlisi kilo verimi olacak bizim için biliyorsunuz limon içerisinde bulunan pektin maddesi sayesinde tokluk veriyor ve limon asidinden dolayı metabolizmanızı hızlandırıyor böylece kilo verimine yardımcı oluyor .

Hemen hazırlamaya geçelim; bir tane limonu kabuğu ile birlikte kullanacağız önce güzel bir şekilde yıkayalım ve halka halka limonları doğrayalım. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli hususlardan bir tanesi limonun çekirdeklerini kesinlikle çıkartmak Sevgili arkadaşlarım Çünkü eğer çekirdekleriyle birlikte kaynatırsak acı olur

Küçük bir tencerenin içerisine dilimlediğimiz limonları koyalım. Üzerine iki buçuk su bardağı su ekleyelim ve ocağımızda 10 dakika boyunca en orta ateşte kaynatalım.

Bu kür ile canım arkadaşlarım dirençli kilolarınız varsa bir türlü kilo veremiyorsanız iştahınızı bir türlü kontrol altına alamıyorsanız ayrıca ödem probleminiz varsa 1 ay boyunca sabah akşam bir bardak olmak üzere tükettiğinizde sonucun sizi nasıl mutlu edeceğini mutlaka deneyimleyin. Ben bir ayda 7 kilo vermiştim diyet sürecime bu kürü ekleyerek ödemlerimden daha kolay kurtuldum.

Evet canım arkadaşlarım haşladığımız  limonları çıkarıp bir bardağa alıyoruz ve 1 bardak içerisine limonların suyunu süzerek alıyoruz. Limon suyumuza ekleyeceğimiz 2 malzeme daha var , bu iki malzeme olmazsa olmaz.

Toz zencefil ve toz tarçın ilave edeceğimiz malzemelerimiz ve  çay kaşığının ucu ile toz zencefil ve toz tarçın ilave edelim ve karıştıralım.

Haşlanmış limon suyu kürümüzü nasıl kullanacağız ; sabah kahvaltılarından önce akşam yemeklerinden önce olmak üzere günde 2 bardak bu kürü içeceğiz. Ve  Ekmek, şeker, hamur işleri, tatlılar ve hazır paketli Gıdalardan olabildiğince uzak duracağız ayrıca günlük en az 20 dakika spor ve egzersiz yapacağız böylece  kilo vermenin tadına varacağız

Evet canım arkadaşlarım Youtube/seherakgül kanalımda bulunan bu tarzda diğer videoları izleyebilirsiniz ayrıca kanalıma abone değilseniz abone olmayı unutmayın sizleri Instagram sayfama da bekliyorum Hepiniz Allah’a emanet olun

(Visited 580 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..