3 Günde 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Gerçekten İşe Yarıyor mu?Tüm Detaylar ve Diyet Listesi

Merhabalar canım arkadaşlarım bugün size patates diyetinden bahsedeceğim. Patates diyetimi uygulayan binlerce kişi  bol bol ödem , toksin atmıştı ve 3 günde 5 kilo gibi şaşırtıcı sonuçlarla karşılaşmıştı. İşte bugünde Tüm detayları ile 3 günde 5 kilo verdiren patates diyetini size anlatacağım.

Bu diyet sadece 3 gün yapacağımız bir diyet ve patates, yoğurt, baharatlar ve domates, salatalık, soğan gibi sebzeler kullanacağız. 3 gün boyunca  sadece 9 tane patates lazım bir, bir buçuk kilo yoğurtla ve baharatlar ile bu işi götüreceğiz. Çok masrafsız ve çok kolay  yapabileceğimiz bir Detoks Diyet ve asla 3 günden fazla yapılmaması gerekir.

Peki 3 günün sonunda 3 ila 5 kilo gibi verdiğiniz görmek için diyetimizin yanında fiziksel aktivitelerinizde önemli arkadaşlarım.

Hemen diyet için patatesleri soyarak başlayalım, 

1.GÜN KAHVALTI: 2 Adet haşlanmış patates, 1 Kase yoğurt

1.GÜN ÖĞLE YEMEĞİ: 1 Adet haşlanmış patates, 1 Kase yoğurt

1.GÜN AKŞAM YEMEĞİ: 2 kase yoğurt

2. GÜN KAHVALTI: 2 adet haşlanmış patates, 1 Kase yoğurt

2. GÜN ÖĞLE YEMEĞİ: 1 Adet haşlanmış patates, 1 Kase yoğurt

2. GÜN AKŞAM YEMEĞİ: 1 Adet haşlanmış patates, 1 Kase yoğurt

3.GÜN KAHVALTI: 1 patates

3.GÜN ÖĞLE YEMEĞİ: 1 Adet haşlanmış patates ,1 Kase yoğurt

3.GÜN AKŞAM YEMEĞİ: 1 Kase yoğurt

Bu diyet gerçekten çok kısa sürede sizi  kuşlar gibi hafifletiyor, dikkat edilmesi gerekenler var. Özellikle şeker hastalarına Bu diyet çok fazla önerilmiyor. Çünkü biliyorsunuz patates nişasta bakımından çok zengin bir kök sebze 

Patatesimizin üzerine dilediğiniz baharatı ekleyebilirsiniz. Pul biber, karabiber ve kimyon gibi baharatlar özellikle metabolizmayı hızlandırır ve vücut ısısını artırır ve lezzeti de artırdığı için kullanmanızı öneriyorum. Patatesinize eşlik edecek salatalık, kuru soğan, yeşil soğan, maydanoz, dereotu, roka  gibi yeşillikler ekleyebilirsiniz. Patatesten sıkılmadan 3 günü bu şekilde kolayca tamamlayabilirsiniz.

Akşam 8 den sonra yemek yemeyi bırakıyoruz canım arkadaşlarım. Çay, kahve, sade soda rahatlıkla tüketilebilir.

Ben size biliyorsunuz bir Trex çay önermiştim ona aldıysanız onu kullanabilirsiniz ,aynı zamanda tarçınlı kahve  içebilirsiniz.

Kürlerimizi, Detokslarımızı uygulamak isteyen emziren anneler, Kalp, tansiyon, şeker rahatsızlığı olanlar, kronik alerji problemleri olanlar lütfen doktorlarına danışarak uygulasınlar.

Evet canım arkadaşlarım daha fazla kür tarifleri , detokslar öğrenmek için Youtube/seherakgül  kanalıma abone olun ayrıca beni Instagram/seher_akgül  sayfamı takip edebilirsiniz, orada da size günlük çok güzel önerilerim oluyor .

 

(Visited 252 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..