3 Günde 5 KİLO VERDİREN Sütlü Çay Diyeti 3 Günde ŞOK Değişim DENENMİŞ Zayıflatan Yeşil Çay Kürü

Merhaba canım arkadaşlarım bu efsane bir tarif neden mii işte nedeni ; Butarif ile 3 günde 5 kilo verebilirsiniz ,çok hızlı zayıflatan, çok hızlı etkisini gösteren ve acil kilo vermek istiyorum diyenler için Sütlü Çay Kürü kesinlikle denemesi gereken bir kür.

Hiç zorlanmadan evdeki malzemelerle kolayca yapabileceğimiz bir tarif ve tartıda ciddi anlamda hemen etkisini gösteriyor yani ilk yaptınız ertesi günü etkisini görüyorsunuz

Sütlü Çay Malzemelerimiz

  • 3 su bardağı süt
  • 3 paket yeşil çay
  • 1 çay kaşığı toz zencefil
  • 1 çay kaşığı toz tarçın

Sütlü Çay Yapılışı

3 su bardağı sütü çaydanlığın içerine alalım. İçerisine 3 paket yeşil çay atıyorum, Ama benim gibi dökme Yeşil çay kullanacaksanız da her su bardağı süt için bir tatlı kaşığı toz yeşil çayımı demliğin içerisine atıyorum. ve diğer malzemelerimiz toz zencefil ve toz tarçını da ilave ediyoruz arkadaşlar. Birlikte 3-4 dakika kaynatıyoruz ve ocaktan aldıktan sonra kapağını kapatıp dört beş dakika demlenmeye bırakın.

Evet bu kadar basit işlemlerle harika faydalı ve çok etkili kürümüzü hazırladık.

 

Sütlü Çay Kürü Nasıl Uygulayacağız?

Sabah kahvaltısından önce, akşam yemeğinden önce, ve ara öğün olarak bu çayımızdan tüketebiliyoruz toplamda 3 bardak çayımız çıkacak.

Eğer oruç tutuyor isek iftarda ve sahurda bir de şöyle akşam otururken içebiliriz. Bu süreçte 3 günlük süreçte kesinlikle Ekmek, şeker, tatlı ve hamur işi hiçbir şekilde tüketmemelisiniz sevgili arkadaşlarım bunlardan uzak duruyoruz ve kesinlikle bol bol suyunuzu içiyoruz. Bu çay sizi hiçbir şekilde acıktırmıyor ve uzun süreler sizi tok tutuyor.

Hatta bu bardağınızın içerisine bir miktar da Hindistan cevizi yağı atarsanız çok daha uzun süre sizi Tok tuttuğunu göreceksiniz

Sabah kahvaltınızı çok normal bir kahvaltı yapmanızı öneriyorum yine Ekmek şeker tatlı hamur işi olmayan akşam da sebze yemeklerinden, çorbalardan, salatalardan yiyebilirsiniz aynı zamanda kuru meyveler ve taze meyveler de yanında tüketebilirsiniz ölçünüzü hiçbir zaman aşmayın canım arkadaşlarım.

3 gün boyunca bu kürle çok güzel kilo vereceksiniz gerçekten buna size Garanti verebiliyorum çünkü daha önce sütlü yeşil çayı benim yüzbinlerce takipçim yaptı ve çok güzel sonuçlara ulaştılar.

Hepinizi youtube/seherakgül kanalıma davet ediyorum sütlü çay kürü videomda tüm detayları anlatımlı olarak bulacaksınız  videoyu beğenmeyi kanalıma Eğer abone değilseniz abone olmayı Unutmayın beni Instagram’dan da takip edebilir günlük beslenme şekilleri ve menüleri mi görebilirsiniz.

(Visited 8.991 times, 30 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..