3 Günde Bu Karışımla Karın Yağlarını Yok Edin- Zayıflama Göbek Eritme

Merhaba bugün sizlere 3 günde karın yağlarınızı eritecek, göbeğinizi indirecek çok harika bir kür tarifim var. Çok güçlü bir Detoks etkisi var arkadaşlar bu kürün tadı çok güzel uygulaması çok kolay ve etkisini hemen daha ertesi gün tartıda ve aynada görebileceksiniz.

Kürümüzün malzemeleri içinde karanfil var canım arkadaşlarım. Karanfilin iştah kapatan özelliği aynı zamanda antioksidan etkisi  vücuttan toksinleri, ödemleri çok kolay şekilde söktürüyor.

 

 

Diğer malzememiz Tarçın Çubukları, kan şekerini dengeleyen, yağ yakımını artıran  tarçın çubuklarından 2-3 adet kullanacağız. burada benim çok küçük olduğu için şöyle 2-3 tane atıyorum ama büyük Tarçın çubuklarından var Bir rahat ya yıkılmasına çok yardımcı olacak aynı zamanda.

 

Üçüncü malzememiz kan şekerini çok doğal yoldan dengeleyen açlığınızı bastıran bunun yanında size tokluk hissi vererek diyetinizde çok daha sağlam durmanızı sağlayacak kuşburnu arkadaşlar. 

 

 

Kürümüzün Yapılışı

8-10 adet karanfili, Tarçın çubuklarımızdan da 3 adet demliğimizin içerisine atıyoruz. Şimdi sıra kuşburnu katmaya geldi .Önce kuşburnunu bıçak ile hafif çiziyoruz. Çünkü kuşburnu biraz kabuğu ile birlikte sert bir meyve oluyor Özellikle kuru olduğunda suya karışması için çizerek atıyorum elimde gördüğünüz . 250 300 milim su bardağıyla 4 su bardağı su ekliyoruz demliğimizin içerisine ve demliğimizi ocağa getirelim ve kaynatma işlemini başlatalım orta ateşte tam 10 dakika boyunca malzemelerimizin rengi suya çıkıncaya kadar kürümüzü kaynatacağız.

Kürümüz artık içime hazır canım arkadaşlarım. Bu yağ yaktıran, göbek bölgesini, karın bölgesindeki yağları eriten çayımızın içerisine çeyrek limon suyu ilave ediyoruz, içmeden önce bu hem tadını çok güzelleştiriyor hem de yağ yakma özelliğini kapasitesini arttırıyor.

Hazırladığımız bu küre 3 gün boyunca devam etmeliyiz, Kürümüzü sabah ,öğlen ve akşam olmak üzere gün içerisinde 3 defa tüketebiliriz. Kürlerimiz uygularken her zamanki gibi beslenme düzenimize çok dikkat ediyoruz , hamurişleri ve yağlı, şekerli yiyeceklerden uzak duruyor sağlıklı besleniyoruz. Günlük egzersizlerimizi de yapıyoruz. Ve mutlu sonuca kolayca ulaşabiliyoruz.

Evet canım arkadaşlarım daha fazla kür öğrenmek için kanalıma davetlisiniz Youtube/seherakgül tıklayıp gelin ve ücretsiz bir şekilde kanalıma abone olun. Beni Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

(Visited 607 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..