5 Dakikada İstenmeyen Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Edebilirsiniz/ Denenmiş Etkili Yöntem

Merhaba sevgili arkadaşlarım 5 dakikada tüyleri kalıcı olarak yok etmek hepimiz çok isteriz değil mi? Bunun içinde tüylerden kurulma yöntemlerini denemişizdir.

Bugün sizlerle birlikte istenmeyen tüylerinizden bizi sonsuza dek kurtaracak olan mükemmel bir uygulama yapacağız arkadaşlar. Evimizde herkesin kolayca bulabileceği malzemeler ile ve içerisinde tamamen doğal ürünler kullanarak hazırlayacağız. Bu yöntem ile süreç içerisinde tüylerinizden kurtulabileceksiniz.

Bu uygulamamızı nasıl yapıyoruz tüm detayları ile videomuzda bulabileceksiniz. Öncesinde izleyin ve tüm püf  noktalarını öğrenerek uygulayın.

Malzemeler

  • Ağda bantları
  • Sabun
  • Dişmacunu
  • Karbonat

Önce ağda bantları ile tüylerinizi alın arkadaşlarım. Tüylerimizden kurtulduktan sonra bir gün sonra bu uygulamayı yapacağız buna lütfen çok dikkat edin .

Ertesi gün Dove sabunu alalım ve yarısını rendeleyelim. Ve sabunu ocağımıza bir kap içerisnde alalım krem kıvamına gelene kadar eritelim.

Sonrasında canım arkadaşlarım bir tatlı kaşığı Colgate diş macunu sabunu biraz soğuttuktan sonra ekliyoruz ve iyice karıştırıyoruz.Şimdi karbonat ilave ederek işlemimize devam ediyoruz eklediğimizde burada bir reaksiyon oluşacak bir kabarma,köpürme işlemi oluşacak arkadaşlar .İşte o işlem cildimizde kıl köklerini o gözeneklerin içerisini tamamen temizleyip kıl kökünün içerisini kaplayarak kurutacak.

 

Arkadaşlar 7 gün boyunca tüylerimizi ağda ile aldıktan 1 gün sonra başlayacağız ve 7 gün boyunca uygulamamıza devam edeceğiz

İnşallah fayda görürsünüz Hepinizi çok ama çok seviyorum Bununla ilgili soru görüş öneri ve şikayetlerinizi bana yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz beni Instagram/seherakgül‘dan da takip edebilir oradan birebir benimle iletişim kurabilirsiniz sorularınızı sorabilirsiniz

(Visited 3.918 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..