5 Günde 5 Kilo Verdiren Çay Tarifi Ağır Spor Ve Diyet Olmadan Tüm Gün Bu Çayı İçerek Hızlıca Zayıfla

Herkese merhabalar canım arkadaşlarım yaz geliyor artık fazlalıklarımızdan kurtulmanın zamanı yaklaşıyor. İncecik elbiselerimizle fit görünmek en güzel halimizle sıcacık havaları karşılamak istiyoruz. Sizlere kurtarıcı olabilecek toksin attırıcı 5 günde 5 kiloyu hızlı ve sağlıklı bir şekilde verdirecek bir kür tarifim var sizlere

Kür tarifimiz severek tüketebileceğin bir çay canım arkadaşlarım. Yapılış aşamalarını tüm detayları ile anlattım. Mutlaka izleyin ve püf noktalarını öğrenin..

Malzemelerimiz

  • Rezene Tohumu
  • 5 su bardağı su
  • yarım limon ve bal

Kürümüzde kullanacağımız rezene tohumu bağırsakları çok güzel bir şekilde rahatlatıyor ve kilo verimine tüm vücudu hazırlıyor arkadaşlar. Özellikle akşam yemeklerinden sonra gaz şişkinlik, problemleri yaşayanlar ,kendini bir ton gibi hissedenler , sürekli şişkinlik problemi yaşıyorum ,sürekli gaz problemi yaşıyorum ,kilo veremiyorum diyen canım arkadaşlarım işte bu kürümüz tam da sizin için

Hareketsiz bir yaşamınız varsa ve beslenme düzeniniz yoksa haydi sizlerde hayatınızı disipline edin ve bize katılın.Yüz binlerce kişiyle birlikte yarın diyete başlıyoruz. Diyetimizde sağlıklı kürler uygulayacağız.

Hepiniz ÜCRETSİZ diyetimize katılmak için burayı tıklayın. DİYETE KATILMAK İSTİYORUM

Evet canım arkadaşlarım kürümüze devam edelim.

Kürümüzün Hazırlanışı

Orta boy bir tencere içerisine su alalım ve içerisine 1 yemek kaşığı dolusu rezene tohumu ilave edelim.Yaklaşık 10 dakika kaynatalım. Önce yüksek ateşte kaynatalım sonra ocağı kapatarak kaynamış suda rezene tohumlarını bekletelim böylece şişmesini bekleyeceğiz arkadaşlar.

 Sevgili arkadaşlarım bu 5 gün boyunca kendinize ekmeği tamamen yasaklayın çünkü  iyi bir sonuca ulaşmak istiyoruz. 5 günde vücudu rahatlatacağız ,vücuda adapte edeceğiz. Kilo verimi hızını alan vücut çok güzel bir şekilde yoluna devam edecek

Kürümüzü sabah hazırlıyalım arkdaşlar. Kaynattığımız rezeneli suyumuzdan ortalama 4 su bardağı kadar ürün çıkıyor arkadaşlar Çünkü bir miktar buharlaşıyor, Bir miktarını tohumlar Çekiyor .Kürümüz artık hazır tencerenin içerisinde tohumlar dibe çöktü , bir Süzgeç vasıtasıyla küçük bir sürahinin içine alalım, hafif demlenmesini istediğimiz için arkadaşlarım ocaktan aldıktan sonra 5-10 dakika kadar bekledik .

Hazırladığımız kürü sabah öğle akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere birer bardak olacak şekilde tüketiyoruz.

Arkadaşlar sabah kahvaltıdan ve öğlem yemekten  yarım saat önce İçiyoruz .Akşam yemeğinden 1 saat önce ve Gece yatmadan da önce bir bardak olmak üzere 4 bardağı gün içerisinde tüketiyoruz

Evet kürümüzü sabah öğle akşam ve yatmadan önce olmak üzere Günde 4 defa tüketeceğiz ve kürümüzü uyguladığımız bir hafta içerisinde kesinlikle Ekmek şeker Tatlı hamur işleri hazır paketli gıdalar kullanmayacağız. arkadaşlar normal standart bir kahvaltı yaparak beslenme planımızı uygulayacağız.

 Bu kürleri disipline olmuş şkelide uygulayanlar Herkes çok ama çok başarılı oluyor Bunu  kürlerimin yapılışını detaylı anlattığım videoların altlarındaki yorumlarda rahatlıkla görebilirsiniz. Instagram sayfama gelerek postların altında yapılan yüz binlerce yorumda görebilirsiniz herkes başarıyor Siz neden başarabilirsiniz.

Sizleri Instagram/seherakgül sayfama bekliyorum orda interaktif diyetler uygulayan gurubuma katılın ve bizimle birlikte yaza fit girelim. Youtube/seherakgül sayfamda ise milyonlarca kişinin diyet süreçlerine eklediği kürlerimden deneyin ve sizlerde güzel sonuçlara ulaşmakta daha sağlıklı ve daha hızlı yol alın.

 

(Visited 6.332 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..