7 Gün Bu Karışımdan İç , Karın Yağlarından Hızlıca Kurtul – Kalıcı Zayıflatan Yağ Yakıcı İçecek

Merhaba arkadaşlarım bugün sizlere özellikle göbek çevresindeki yağlardan, karın yağlarından size çok kolay bir şekilde kurtaracak, hızlı bir şekilde sizi zayıflatacak, metabolizmanızı hızlandıracak, bir kür tarifim var.

Kürümüzün malzemeleri tarçın çubukları ve limon olacak. Burada önemli hususlar var onları anlatacağım videonun ilerleyen bölümlerinde ve kullanımında da önemli bir iki nokta var Onlara dikkat eder ve düzenli kullanırsak özellikle yağ yakımı konusunda çok ama çok başarılı bir kür aynı zamanda iştahımızı da kapatıyor.

Kürü hazırlamak için limonun kabuklarını çok güzel şekilde yıkadıktan sonra çekirdeklerini çıkartın ve lütfen limonun kabuğunu çok güzel bir şekilde tuzla ya da karbonat kullanarak güzelce yıkayın

Sevgili arkadaşlarım  limonu küçük parçalara ayıralım halka halka da doğruya bilirsiniz istediğiniz gibi doğrayın ama biraz küçük olmasına dikkat edin. Küçük boy bir tencere  içerisine 3 su bardağı su dolduralım içerine tarçın çubukları nı atalım. İnce çubuk tarçınlar olduğu için 4 adet kullandım . Ve tenceremizi ocağımıza alalım suya kattığımız limon ve tarçını birlikte güzelce kaynatalım.

Yaklaşık bir 10 dakika limonlar yumuşayana kadar, tarçın çubukları açılana kadar orta ateşte kaynattık arkadaşlar, Ve soğutmaya bırakalım sonrasında süzerek suyunu bardağımıza alacağız. Toplamda 3 bardak kür çıkarıyoruz bu miktarlardan.

Kalıcı Zayıflatan Yağ Yakıcı İçecek KULLANIMI

Bu kürün en güzel özelliklerinden birisi iştah kapatması arkadaşlar, iştah kapandı mı zaten kilo vermek zayıflamak çok kolay oluyor.

Yine limondan dolayı da metabolizmayı doğal yoldan hızlandırarak bizim daha çabuk zayıflamamızı daha hızlı kilo vermenizi sağlıyor.

Arkadaşlar bu kürü bir hafta boyunca her gün bu şekilde hazırlayıp sabah, öğle, akşam aç karnına tüketebilirsiniz  özellikle aç karnına içmemizin sebebi iştah kapatmasını sağlamak ve metabolizmayı hızlandırarak sindirimi hızlandırmasını sağlamak.

Böylelikle bağırsaklarımız çok güzel çalışacak , kan şekerimizi de engellenecek ve harika bir şekilde kilo vereceğiz. Kürümüze başlarken tartılın arkadaşlar 7 gün sonra tekrar tartıldığınızda kilo farkını göreceksiniz. Özellikle karın yağları , kalça, basen, bel çevresi yağları konusunda çok başarılı gerçekten.

Ekmek, şeker, tatlı, hamur işi gibi gıdalardan da olabildiğince bu bir hafta içerisinde lütfen uzak durmaya çalışın Çünkü bir yandan kür içerken bir yandan bunları kullanmamalısınız . Akşam sekizden sonra yeme olayını bitirelim Ama çay, kahve, sade soda,  içebiliriz onda hiçbir sıkıntı yok böyle yaptığınız takdirde gerçekten bir haftanın sonunda tartı üzerinde öyle gülümseyen bir surat görebilirsiniz

Bu da çok ama çok kolay yeter ki disiplinli bir şekilde başlayın ben bu yağları yakacağım diye kararlı olun ve bu çok kolay uygulaması çok kolay ve etkileri gerçekten çok güzel kürü uygulayın.

evet canım arkadaşlarım bu yazımızda sizler etkileri çok güçlü bir kürden bahsettik dilerseniz daha fazla kür ve detokslar için Youtube/seherakgül kanalıma gelin. Ve kendinize uygun mutlaka en doğal malzemelerden yapılmış en sağlıklı kürlerimden seçin ve uygulayın.

Beni Instagram dan da takip edebilirsiniz.

 

(Visited 533 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..