7 Günde 7 Kilo Verdiren Metabolizma Hızlandırıcı Zayıflama Kürü

Merhaba canım arkadaşlarım, zayıflama kürü yapacağız birlikte.Bu kürümüzün ana malzemesi Aleo vera..

Aloe Vera’nın özellikle metabolizmayı hızlandırma konusunda çok başarılı olduğu yapılan araştırmalarla kanıtlanmış sevgili arkadaşlarım ve  Avrupa’da çok insan Aloe verayı normal sularını karıştırarak içiyorlar .

Yiyerek tüketiyorlar bu yaprakları kızartmalarda kullanıyorlar.

Ama biz  bu konuda biraz daha gerideyiz, yavaş yavaş artık aloe vera kullanımına alışıyoruz.

Aloe vera yapraklarının içerisinde bildiğiniz gibi bir jel var. Jelin yapısında bulunan maddeler sebebiyle metabolizmayı ciddi anlamda hızlandırma özelliği var sevgili arkadaşlarım aynı zamanda tokluk hissi oluşturduğu için size çok kolay bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor.

Tokluk hissi gerçekten çok önemli diyetlerde.

Şimdi hemen yavaş yavaş kürümüze geçelim şöyle dibe yakın bir bölgeden aleo vera yaprağını keselim en dipten kesmeyin ki bitkiniz Daha sonra kendini Onarsın ve oradan yine yeni bir yaprak çıksın.

Burada çok önemli bir husus var  aloe vera üç kısımdan oluşuyor bilatex cilt ve jel hem de tek istediğimiz bölüm sarı renkli ve zehirli bir malzeme O yüzden kesinlikle Aloe verayı kullanmadan önce O sarı suyunu yani zehirleri lateks denilen suyunu bir yerde videomuzda gösterdiğim gibi atmanız lazım. Çünkü o zehirli, kötü kısmı bir miktar bıraksın istiyorum ayrıca o kısmı yıkayacağız güzel bir şekilde orayı arındırıcağız. 1 saat bekledikten sonra temiz bir bardağın içerisine Aloe verayı alıyorum.

Ve yaprağını kenarından kesip ayırarak yüzeysel bir şekilde o dış kısmını ayırıyorum ve jelini kullanacağım öyle açtıktan sonra bir kaşık yardımıyla bu jel kısmı  bardağının içerisine alıyorum.

Bu Arada Arkadaşlar Aloe verayı evde kendiniz yetiştirirseniz çok daha verimli olarak her defasında işte satın alma sıkıntınız olmadan kullanabilirsiniz Ben bütün gördüğünüz bu aloe veralarım sadece bir dal aloe vera da kendin çoğaltmıştır bunun da videosunu atmıştım.Buradan izleyin.👇👇

Devam ediyoruz ve  iki malzememiz daha var;  yarım limon kullanacağız burada arkadaşların yarım limonun suyunu kullanacağız sadece tadını güzelleştirecek o içmeyi kolaylaştıracak hem de metabolizma hızına limon da etkili kolay kilo vermek için arkadaşlar.

Gerçekten kullanıldığını gördüğüm bir kür kullanımına dikkat ederseniz faydalı olacak açlık ve tatlı krizlerinin önüne geçecektir ve size uzun süreler tokluk hissi verdiği için, sürekli işte bir şeyler yesem içsem gibi bir düşünce olmayacaktır artık kafanızda metabolizmada hızlandığı için siz de az yediğiniz için kilo vermemeniz gerçekten imkansız durumda olacak.

Limon suyunuda ekleyip böyle bir güzel bir şekilde karıştırıyorum.

Ve günde 1 bardak içiyoruz onu da Sabahları aç karnına olacak şekilde ayarlıyoruz bir hafta kullanımda gerçekten kendisine çok güzel bir şekilde belli ediyor.

Sadece metabolizmayı hızlandırıp kilo verdirmekle kalmıyor, göbek, basen, kalça ve bel bölgesindeki yağlardan gözle görülür bir azalma sağlıyor. Arkadaşlar özellikle mezura ile ölçersiniz incelmeyi gerçekten fark edebileceksiniz tartıda zaten eksilmeler görüyorsunuz. Kilo kaybını çok güzel bir şekilde size yaşatıyor .

benim bu kür ile ilgili anlatacaklarım bu kadar sevgili arkadaşlarım emziren anneler kronik alerjik rahatsızlıkları olanlar doktorlarına danışsınlar lütfen.

Beni Instagram’dan da takip edebilir günlük rutinleri mi beslenme biçimleri mi oradan sizlerle paylaşıyorum onları da görebilirsiniz aynı zamanda her hafta gram altın çekilişleri de Instagram/seher_akgül sayfamda yapıyorum belki Sizlerde talihlilerden bir olursunuz.

Hepinizi çok seviyorum görüşlerinizi sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıda bekliyorum Sizleri çok seviyorum Allah’a emanet olun canım arkadaşlarım .

(Visited 122 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..