7 GÜNDE 7 KİLO VERİN!!- Göbek Yağı Nasıl Eritilir?- Evde Hızlı Kilo Verme-Yoğurt Diyeti

Canım arkadaşlarım bugün öğreneceğimiz kürle  yüzbinlerce kişi göbek yağlarından kurtuldu. Siz de yapabilirsiniz; çok kolay geceleri kullanacağız uyurken yağ yaktıran çok güzel bir formül.

Göbek yağlarını eriten bu kür için 3 yemek kaşığı yoğurt kullanıyoruz. Burada ev yoğurduğunuz varsa onun yağ yakma özelliği kapasitesi daha yüksek. Çünkü doğal organik içerisindeki bütün organizmalar sağlam O yüzden çok daha güzel etki ediyor ama Market yoğurdu da olur hiç sıkıntı değil Yeter ki siz düzenli şekilde her gece bunu kullanın.

3 yemek kaşığı yoğurdu bir kabın içerisine koyduktan sonra üzerine ilave edeceğim malzemelerde vücutta metabolizmayı hızlandırarak hızlıca kilo vermeye yarıyor Bunlardan ilki 1 çay kaşığı zencefil kürün içerisine ekliyoruz.

Daha  sonra pul biber ekleyeceğiz, pul biberimiz acı olacak arkadaşlar. Acı pul biberin yağ yaktırma özelliği var. Çünkü vücut ısısını artırarak vücudun terlemesinin sağlıyor kan dolaşımını doğal yoldan hızlandırarak güzel bir şekilde zayıflamayı yağ yakmayı sağlıyor.

Ayrıca olmazsa olmazımız yarım limon,  limon da gerçekten bu küre hem lezzet veriyor Hem de bizim incecik olmamızı, mum gibi erimemizi sağlıyor hemen içindeki şu çekirdekleri  alıp limon suyunu sıkıyorum.

Son malzememiz ise , Arkadaşlar bu malzemeyi de özellikle Seher Hanım ben hem kilo vermek istiyorum ama hem de sürekli bağırsak problemleri yaşıyorum kabızlık sorunu yaşıyorum diyenler son malzemeyi de içerisinde eklesinler gerçekten çok önemli olacak. Yedikten 1 saat sonra çok güzel bir şekilde bağırsakların çalıştığını ve tuvaletlerini çok daha rahat yapabildiklerini görecekler.

Evet o malzeme  1 tatlı kaşığı zeytinyağı  arkadaşlar ilave edelim.

Arkadaşlar bu kür akşam yemeklerinden 2 saat sonra yenilmeli ve bu kür yedikten sonra kesinlikle artık bir daha hiçbir şey yemiyoruz. Yatmadan bir, iki saat önce ve Akşam yemeğinden de bir iki saat sonra yani Arada bir yerde bu kürü yiyoruz 15 gün boyunca her gün kullanabilirsiniz.

Tabii ki mide hassasiyeti yeriniz varsa bu kür Sizin için uygun olmayacaktır, normal sağlıklı bir birey iseniz bunları tüketmenizi herhangi bir sakınca yok ama hemen

Gece boyunca gerçekten Vücudumuzun yağ yaktığını zaten sabah tartıda fark edeceksiniz Gerçekten bunu yaptığınız süre boyunca her sabah tartılabilirsiniz. Normalde her gün tartılmak doğru bir davranış değil ama kendinize takip etmek adına bu kürü kullandığınız her günün sabahında tartılan.

Tartıdaki farklılığı gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız evet sevgili arkadaşlarım Kürlerimizi daha önce uygulayanların sizlere motivasyon olacak sözlerini videomuzun yorumlarında görebilirsiniz. Daha fazla  kürler,doğal ürünlerle hazırlanmış detokslar için Youtube/seherakgül kanalıma bekliyorum.Abone olun ve kocaman ailemize sizlerde katılın.

 

(Visited 633 times, 2 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..