7 Günde 7 Kilo Vermek Çok Kolay Hurma Diyeti Denenmiş Kesin Zayıflatan Diyet Bol Motivasyonlu Video

Merhabalar 7 günde 7 kilo vermek istersiniz değil mi sevgili arkadaşlar, İşte tam da bu diyetle birlikte ben hiçbir şekilde kilo veremiyorum, ne yaparsam yapayım bu kilolar gitmiyor, Göbeğim erimiyor basenden belden bir türlü kurtulamıyorum diyen arkadaşlarım sizler  kilo vereceksiniz.  Bu diyet kesinlikle kilo verme garantili, Bu diyeti sadece 7 gün yapacağız.

Hemen şimdi size detayları anlatalım. Kürümüzün malzemelerinde medine hurması kullanacağız ve 3 yemek kaşığı yoğurt kullanacağız.

Hurmaları 2 ya da 3 saat öncesinden suya ıslatmamız gerekiyor arkadaşlar bu kesinlikle gerekli Çünkü hurmanın içerisinde bulunan fazla Şekeri ve atmamız gerekiyor ve hurmanın liflerini birazcık yumuşatmamız gerekiyor. Arkadaşlar 7 tane hurmayı bir kabın içerisinde alalım ve suyu ekleyip en az 2-3 saat bu şekilde bekletiyoruz. Arkadaşlar hazırlığımız 1 öğün için ,günde 3 öğün bunu bu şekilde tüketeceğiz arkadaşlar yani 3 kere 7, 21 günlük 21 tane hurma kullanacağız bu diyette.

Bunun dışında hiçbir şey tüketmiyoruz. Arkadaşlar çay kahve sade soda bol bol su bunlar tüketilebilir hiçbir sakınca yok. Hatta bu süreçte tarçınlı kahvenizi de tüketebilirsiniz hiçbir sıkıntı olmayacaktır kıymetli arkadaşlarım.

Yoğurdu kabımızın içerisine alalım ve hurmalarımızı da ekleyelim. Yoğurt ve hurmaları birleştirdik tarçını üzerine serpiyoruz burada tarçın zorunlu olmamakla , tavsiyemdir sebebi çok güzel bir tatlı yiyormuş gibi oluyor hem çok hafif hem yağ yaktıran hem tok tutan hem de size diyetini süresince çok güzel bir lezzet sunan bir yiyecek elde etmiş oluyorsunuz

Evet canım arkadaşlarım 7 gün boyunca sabah, öğle, akşam 7’şer hurmayla bunu yapıp tüketeceğiz. Fakat çok acıkır aralarda artık dayanamıyoruz, midemiz kıyılıyor, midemiz bulanmaya başladı diyorsanız. O zaman hemen sarı leblebi yiyebilirsiniz. Çünkü sarı leblebi kalorisi çok çok düşük olan aynı zamanda midede yer kaplayarak tokluk hissini artıran çok güzel bir şey Arkadaşlar. Küçük bir fincan kadar yiyebilirsiniz sarı leblebiden. Ayrıca gün boyu 3 bardak yeşil çay tavsiye ediyorum.

 Arkadaşlar 7 gün yapın şunu şöyle 1, 3, 5 kilo Hatta 7 kiloya kadar geçen sene bu kürle kilo verenler oldu sizde bizlerle birlikte onlarca kilolar vermeye hazır mısınız.

Daha fazla kür için canım arkadaşlarım Youtube/seherakgül  kanalıma beklerim abone olmayı da unutmayın Hepinizi çok ama çok seviyorum Beni Instagram’dan da takip ederseniz çok mutlu olurum orada günlük storyler ve motivasyon hikayeleri paylaşıyorum Allah’a emanet olalım .

 

(Visited 232 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..