90 Kilodan 60 Kiloya EN Hızlı GÖBEK ERİTEN Metabolizmayı HIZLANDIRAN Zayıflama Kürü

Merhabalar bugün sizlere kilo vermek için uyguladığım diyet süreçlerinde kurtarıcım olan iştah kapatan ve metabolizma hızlandıran etkilerini her sabah uyandığınızda ilk günden beri hissedeceğiniz çayımın tarifini anlatacağım..

Tabi kii çayımın yapılış aşamalarını video olarakda hazırladım ve youtube kanalım Seherakgül  diyet önerileri kanalımda yayınladım.. Sizler içinde buraya bırakıyorum izleyerek tüm püf noktalarını ve detaylı yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Eveet çayımın hazırlığına başlayalım.Haydi videomu tıklayın ve izleyerek birlikte hazırlayalım..

Malzemelerimiz

  • 1 çay kaşığı Rezene Tohumu
  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 1 çay kaşığı zencefil
  • ve dilimlenmiş limonlar
  • çayı demlemek için kaynamış su

Çayımızı hazırlamak için bir demleme kabı veya çaydanlık kullanabilirsiniz.

Sizlere yukarda miktarları verdiğim gibi aynı şekilde demleme kabınızın içerine malzemeleri alalım ve üzerine kaynamış su ekleyelim .Ve kapağını kapatarak demlenmeye bırakalım. Demlenme süresini 5 ila 10 dakika arasında ayarlayabilirsiniz daha fazla uzun bekletmeyin içerisindeki malzemelerin tadı acılaşmasın.

Kullanım sürecini ise diyetlerinize destek olarak kullanacağınız için sabah ve akşam olmak üzere aç iken 1 er bardak tüketmeniz diyet sürecinizde metabolizma hızınızı daha da artıracak ve yağ yakımını hızlandırarak mutlu sona kolayca ulaşmanıza destek olacak bu muhteşem çay..

Videomuzu izleyip tüm detayları öğrenmeyi unutmayın.Daha fazla kür ve maskenin detaylı anlatımlı videosuna ulaşmak isterseniz sizleri youtube/seherakgül kanalıma beklerim.

Facebook gurubumuzda  görmek güzel olacak sizleri.Haydi davetime katılın..

(Visited 1.375 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..