90 Kilodan 60 Kiloya En Hızlı Zayıflatan Maydanoz Limon Kürü

Merhabalar canım arkdaşlarım bugün sizlere 1 ay boyunca bir limon ve bir miktar bir tutam maydanoz la harika şekilde nasıl kilo verebilirsiniz bundan bahsetmek istiyorum.Ve hep birlikte Hızlı zayıflatan maydanoz ve limon kürü hazırlayacağız.

Evet canım arkadaşlarım 1 tuatam maydanoz ve 1 limon ile hazırlayacağımız kürün tüm detaylarını anlattığım videomda hazır .Buraya bırakıyorum mutlaka izleyin ve püf noktalarını öğrenin.

Hızlı Zayıflatan Maydanoz Limon Kürü Malzemeleri

1 Tutam Maydanoz,
1 adet Limon

Malzemelerimizden Limon kürümüzde oldukça etkili ,çünkü kan dolaşımını artırıyor, metabolizmamızı hızlandırıyor ve dirençli kiloların inatçı depo yağların kolayca erimesini sağlıyor. Maydanoz ise ödem sökme özelliği ile daha ilk günlerden kendinizde hafiflik hissetmenizi sağlayacak.

Hızlı Zayıflatan Maydanoz Limon Kürü Yapılışı

Hazırlayacağımız kür 1 günlük olacak arkadaşlar . Limonu kabuğu ile kullanacağımız için önce limonun temizliğinden başlıyoruz.Ve tuz ile iyice ovuyoruz ve güzelce yıkıyoruz.

Maydanozları ise güzelce yıkayalım ve temizleyelim.

10-15 dal maydanozu ve dilimlere ayırdığımız limonu hazırlıyoruz. Limonu çekirdeklerini ayıralım .Acılık vermesin suya.

3,5 su bardağı suyu bir kaynatma kabına alalım ve içerisine limon ve maydanozu ilave edelim yaklasık 10 dakika kaynatalım.

maydanozlar ve limonlar kaynama sonunda iyice suya özütlerini bıraktıkları için kürümüz artık hazır sayılır. Bir kevgir yardımıyla suyumuzu süzelim ve kalan suyu bir sürahiye koyalım.

Hızlı Zayıflatan Maydanoz Limon Kürü kullanımı

Hazırladığımız maydanoz limon kürünü sabah, öğle ve akşam aç iken öğün öncelerinde 1 bardak içerek uygulayacağız. Ve kürü 1 ay uygulamalısınız.

Bu arada öğünlerden yarım saat önce tüketilmesi çok önemli arkadaşlar. Kürümüzün ödem atma özelliği ile zayıflama süreçlerinde çok faydalı .Emziren anneler ve alerjik sorunları olanlar doktorlarına danışmadan hiç bir kür uygulaması yapmasınlar canım arkadaşlarım. Sağlık sorunu olmayan herkes doğal ürünlerle hazırladığım kürlerimi gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Daha fazla doğal kür bilgisine ulaşmak için Youtube /Seherakgül kanalıma beklerim Abone olmayı unutmayın.İnstagram/Seherakgül sayfamada beklerim.

(Visited 644 times, 2 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..