90 Kilodan 60 Kiloya Zayıflatan Limon Kürleri Serisi 30 Gün Sabah Akşam Bunu İç

Merhaba sevgili arkadaşlarım sizlerle 90 kilolarda olduğum dönemlerde 60 kiloya düşmek için uyguladığım zayıflama sürecimde çok faydasını gördüğüm ve gerçekten kilomdan ,vücudumdan yağ kütlesinden eksilmelere sebep olan motivasyonumu %100 arttıran kürleri paylaşıyorum biliyorsunuz, bugünde bu kürlerden bir tanesi daha paylaşacağım.

Bu kürü ben 2 ay kadar diyet sürecime ekledim ve çok faydasını gördüm.Sizlere kürü nasıl hazırlıyorum buraya videosunu bırakıyorum .Önce videoyu izleyin tüm detayları öğrenip sonrasında sizlerde hazırlayın.

Malzemelerimiz

  • 1 çorba kaşığı Zencefil
  • 1 çorba kaşığı Tarçın
  • 2 yemek kaşığı Hindistan ceviziyağı
  • 2 yemek kaşığı Bal

Evet kilo vermek sıkıntılı bir süreçti sizleri O yüzden şu an çok ama çok iyi anlayabiliyorum Sevgili arkadaşlarım başlarsınız yarıda bırakırsınız motivasyonunuz düşer veremiyorum dersiniz tartıda 100 gram eksiksiniz mutluluklardan uçarsınız o süreçte bana  kürler çok yardımcı olmuştu zaten benim bu işe başlamanın temelinde de payda gördüklerimiz sizlerle paylaşmak vardı ve Öylede oldu ailemiz bir milyona yaklaştı Hepinizi çok ama çok seviyorum ve teşekkür ediyorum.

Arkadaşlarım 18 aylık zayıflama sürecimde yaklaşık 32 kilo verdiğim o süreçte çok güzel beslendim, Karbonhidratları hayatımdan uzak tuttum ,sporumu düzenli yaptım ve bu kürleri uygulayarak %100 başarı elde ettim o yüzden Sizler de yapabilirsiniz Yeter ki uygulayın

Hemen kürümüzü hazırlayalım.

Kapaklı bir kavanoz içerisine tarçın ekliyoruz. Biliyorsunuz tarçın; İnsülin direnci kırarak tokluk hissini artırarak destek oluyor. Ve zencefili de ekliyoruz. Zencefil vücutta yağ tutulumuna engelliyor vücutta enfeksiyonları kurutuyor aynı zamanda vücutta metabolizma eve kan akış hızını artırarak yağ yakımına sebep oluyor. Hindistan cevizi yağı ise orta zincirli yağ asitleri ne sahip olduğu için acayip tok tutuyor kürümüzde 2 yemek kaşığı kadar ekliyoruz.

Bu kürde en önemli malzemelerden bir tanesi de bal canım arkadaşlarım çünkü bal muhteşem bir şifa kan şekerinin dengelenmesinde doğal baldan daha marifetli bir şey yok ,bal özellikle sabahları özellikle yemek öncesinde açlığın üst noktaya ulaştığı devrede kan şekerini dengeleyerek bizim yemeklerde çok fazla tüketmenizin önüne geçiyor iştahı kapatıyor .

Evet malzemelerimiz kavanozumuza aldık ise güzelce birbirine özleşene dek karıştırıyoruz, sonrasında kavanozun kapağını kapatarak saklayabiliyoruz.

Kürü yaptığınızda sabah ve akşam yemeklerinin öncesinde kullanacaksınız ve yaklaşık 10 gün boyunca kullanacağız ve kavanozumuzda ki malzeme bittikçe yenisini yapacağız, dilerseniz 1 ay boyunca yetecek kadar hazırlamak isteyebilirsiniz bun için malzeme miktarını artırarak hazırlayın. Ve kapalı bir kavanozda saklı olduğu için oda sıcaklığında durabilir. Bozulma olmaz canım arkadaşlarım.

Her sabah ve her akşam yemeklerden 1saat öncesinde kürümüzden 1 çay kaşığı fincanımıza aşıyoruz. Üzerine kaynamış su ilave ederek içerisinde eritiyoruz. Dilerseniz yarım limonun suyunuda sıkarak ekleyebilirsiniz. Bu şekilde tüketiyoruz.

Zayıflama sürecinizden uyguladığınız beslenme düzeninize bu kürü de ilave ederek çok fayda göreceksiniz. Unutmamanız gereken düzenli ve sağlıklı beslenerek ,sporunuzu düzenli yaparak ve bol su tüketerek yanında ise yağ yakımını hızlandıran, metabolizmayı hızlandıran ,bağışıklık siteminizi kuvvetlendiren kürlerimizde ilave ederseniz bu süreçten mutlu ayrılmamanız için hiç bir sebep yok. Canım arkadaşlarım bu arada Facebook grubumuz da bu kürleri birlikte yapan binlerce kişi var Kendinizi orada bir zayıflama arkadaşı da bulabilirsiniz Seher Akgül kürleri ile evde bedava zayıflama yazarsanız grubumuza oradan bulabilirsiniz herkese açık bir grup katılabilirsiniz aynı zamanda instagram Sayfamda da gün boyunca sizlerle birlikteyim instagram arama çubuğuna Seher Akgül yazarak beni orada da bulabilirsiniz

Hepinizi çok ama çok seviyorum Kendinize çok iyi bakın Sizleri Allah’a emanet ediyorum her şeyin başı karar vermekte karar verin ve lütfen kendiniz için bir şeyler yapın kendinize asla ihmal etme eğer Sizler isterseniz başarabilirsiniz bir insan isterse her şeyi başarabilir Sizleri Allah’a emanet ediyorum görüşmek üzere

Emzirenler Hamileler işte mide hassasiyeti olanlar kronik veya alerjik rahatsızlığı olanlar bu kürleri doktorlarına sormayı unutmasınlar..

(Visited 1.146 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..