Açlık Otu İle 25 Kilo Nasıl Verilir?

Merhabalar canım arkadaşlarım diyetisyen gözetiminde açlık otu çayı desteği ile 8,5 ay içerisinde 25 kilo veren arkadaşımın zayıflama sürecinde kendisine destek olarak kullandığı açlık otundan bahsedeceğim.

Ölçülü ve düzenli olarak kullanıldığında gerçekten faydasını görmek mümkün fakat dikkat edilmesi gereken detaylar var.Ve tüm detaylarını anlattığım ve püf noktalarını anlattığım videomuzu izleyin ve sonrasında sizlerde uygulayabilirsiniz.

Öncelikle Sevgili arkadaşlarım açlık otunu tanımamız gerekiyor Açlık otu  ülkemizde erkek sinameki ve deve gözü gibi isimlerle anılan bu bitki doğal bir müsil etkisi gösteriyor ,özellikle kabızlık sorunu yaşayıp kilo vermekte zorlanan Arkadaşlarım için bir çare olabilir ,Ancak kullanımında çok dikkat edilmesi gerekiyor.

Vücudun yağ yakımına yardımcı olan bitkiler arasında ,aynı zamanda verdiği tokluk hissi ile gereksiz sürekli yeme isteğinin önüne geçiyor, ölçülü olarak tükettiğimiz de sindirim ve boşaltım sistemleri üzerinde çok olumlu etkileri var. Hazımsızlık problemi , özellikle gaz sorunları yaşayan arkadaşlarım da yaşanılan şişkinlikle hayatı çekilmez bir duruma gelebiliyor bu kür ile  metabolizmayı hızlandırarak Bağırsak florasını sağlığına kavuşturarak bu duruma çözüm bulabileceğiz.

Sevgili arkadaşlarım  Açlık otu  içeceğim zayıflayacağım deyip geçmeyin belli süre doğru ölçülerde kullanın Allah’ın izniyle Şifa bulmanıza sebep olacak

Açlık Otunu hazırlayalım bunun için 300-350 ml içerisine 10 yaprak açlık otu koyalım ve üzerine kaynar su ilave edelim ve demlenmeye bırakalım. Demlenmesi sırasında açlık otu tüm içeriğini suya bırakıyor. Hazırladığımı bu çayı haftada 3 defa kullanabileceğini arkadaşıma diyetisyeni bu şekilde önermişti. Sizlerde kullanmaya başlamadan önce diyetisyeninize danışabilirsiniz.

Ayrıca kullanımını gece yapmayın çünkü çay içildikten sonra yaklaşık 6- 8 saat arasında bağırsaklarda yoğun bir hareketliliğe sebep oluyor dolayısı ile aynı şekilde tuvalete gitme isteği oluşabilir Bu da dışarıda iseniz problem oluşturabilir

Evet canım arkdaşlarım açlık otu çayını gece içmiyoruz ,sabahtan içiyoruz ya da öğleye doğru içiyoruz ,akşam eve geldiğimizde hiçbir sıkıntısız şekilde tuvalet ihtiyacımızı giderebiliyoruz .Bu hususa dikkat etmeniz gerekiyor

Çayımızı her gün tüketmiyoruz, haftada en fazla 3 kez yapıyoruz onu da günaşırı yani bir gün içip bir gün içmemek şeklinde uyguluyoruz.

Emziren anneler ,Hamileler kronik rahatsızlıkları olanlar mutlaka doktorlarına danışarak yapsın

Yudum yudum keyifle mutlulukla inançla sabırla ve huzurla tüketin çayımızı size faydası olacağına inanrak uygulayın sevgili arkadaşlarım ve mutlaka fayda göreceksiniz .

Beni Instagram‘dan da takip etmeyi unutmayın orada da gün içerisinde sizlerleyim sabah öğle akşam menüleri menüleri fit tatlı örnekleri sizlerle paylaşıyorum. Youtube/Seherakgül kanalıma da bekliyorum.

Kendinize çok iyi bakın , Sizleri çok seviyorum

(Visited 1.047 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..