Alerjik Astım ve Bronşite Çözüm Balgam Söktürücü Keçiboynuzu Kürü

 

Herkese merhabalar kıymetli arkadaşlarım Bugün özellikle soğuk alerjisinden alerjik astım Alerjik bronşit gibi sıkıntılara çok iyi gelecek Keçiboynuzu küründen bahsedeceğiz .

Çocuklarda ve yetişkinlerde oldukça yaygın olan ve çok sıkıntılı bir durum olan alerjik rahatsızlıkları olan birisi olarak sizleri çok iyi anlıyorum. Öncelikle acil şifalar diliyorum.

Ben her sene mutlaka bir kez Keçiboynuzu kürünü uyguluyorum .Hem bağışıklığı artırıyor hem de çok rahatlama sağlıyor ,hırıltılı gece uykularından, burun tıkanıklıklarından, gürültülü ve rahatsız edici öksürük gibi sıkıntılardan sizi kurtarıyor.

Çok fazla değil 4-5 adet Keçiboynuzu kullanıyoruz kürümüzü hazırlarken.

Keçiboynuzunu olabildiğince küçük parçalara ayırarak başlıyoruz.  Parçalara ayırdığımız üzerine 1,5 su bardağı kadar su ilave ediyoruz.

Suyumuz normal içme suyu olabilir çünkü burada zaten bir kaynatma aşaması da geçirecek.

 

Tenceremizi ocağa alıyoruz. Burada yine Önemli bir detay var fokurdama başladıktan sonra sadece 7 dakika kaynatıyoruz . 7 dakikadan Az da olmasın dikkat edelim O kısma 7 dakika kaynattıktan sonra hafif renkli güzel bir su açığa çıkıyor ve keçi boynuzları da birazcık yumuşuyor.

Bu suyu süzerek alıyoruz ve bir sürahi içerisinde ılınmasını bekliyoruz .

Keçiboynuzu kürü çok lezzetli bir kür çocukların da çok rahatlıkla kullanabileceğiniz ve  çok rahatlıkla içirebileceğiniz bir kür elde etmiş oluyoruz 

 Bu karışımı sabah ve akşam taze taze yapmaya dikkat edelim tazelik de çok önemli. Kürü ılık olarak tüketmemiz de gerekiyor .

ve sabah ve akşam mutlaka kürümüzün suyundan içerek uyguluyoruz . 1 ay bu küre devam ediyoruz.

Zaten canım arkadaşlarım ilk haftalarda iyileşmeyi göreceksiniz ve o rahatlamayı hissedeceksiniz. Allah’ın izniyle ve e kullanmaya devam edeceksiniz Bu sebeple de hepinize Şifa olması dileklerimle.

Kıymetli arkadaşlarım Keçiboynuzu kürünü videomda tüm detaylarını anlattım mutlaka izleyin.Eğer ilgili soru görüş ve önerileriniz varsa yorumlarda benimle paylaşmayı unutmazsınız çok sevinirim

(Visited 87 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..