Antibiyotik Kullanımı

Antibiyotik ilaçlarıçok fazla kullanıyoruz arkadaşlar nedeni ise enfeksiyonları hızlı bir şekilde tedavi eder ve birçok hastalığı çabuk bir şekilde iyileştirir. Ama bilinçsizce ve sık kullandığımızda farklı problemlerde ortaya çıkabiliyor.Fayada beklerken zarar görebiliyoruz.Bazı bünyelerde ise alerjilere sebep olabiliyor.Yararlı bakterileri yok etmesi nedeniyle bağışıklığı düşürebiliyor.Ve böbreklere bağırsaklara zarar verebiliyor.

Bu nedenle uzmanların sözünü dinleyip reçetesiz kullanmamalıyız.

Kimyasallarla hazırlanmış antibiyotiklerin verebileceği zararları öğrendik bunun sonucunda sizinde aklınıza antibiyotik etkisini gözterecek doğal ürünler yapabilirmiyiz diye gelmiştir mutlaka.Doğal malzemelerle kolayca hazırlayabileceğiniz karışımlar sizleri antibiyotiklerin olası zararlarından koruyabileceği gibi soğuk algınlığı gibi mikrobik hastalıklardan da korunabilirsiniz.

Bu yüzden uzmanların uyarısı antibiyotikleri sadece doktor reçetesi ve uyarıları dahilinde kullanmanız.

Üstelik hazırlaması da çok basit.

Türkiye antibiyotik kullanımında Avrupa birincisi durumunda olması durumun ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor.Bu nedenle doktorlarımız özellikle gereksiz antibiyotik kullanımının çok sık olan alanlardan biri viral enfeksiyonlar olduğunu ve bu tarz virüslere bağlı oluşan enfeksiyonlarda antibiyotiklerin asla kullanılmamasını vurguluyorlar.

Yani canım arkadaşlarım hafif bir soğuk algınlığınız varsa,Boğazınız ağrıyor ,öksürüğünüz var ,hapşırıyorsanız doktorunuz önermediği sürece sakın hemen antibiyotiğe başvurmayın.

O yüzden haydi gelin antibiyotik etkisine sahip doğal bir şifa kaynağını hepbirlikte evde kendimiz yapalım.

doğal antibiyotik hazırlanışını tüm detayları ile Burada bulabileceksiniz.Videosunuda izleyebilirsiniz.

Daha farklı şifa kürlerimi öğrenmek isterseniz eğer Youtube kanalım Seher Akgül kanalıma bekliyorum sizleri..

(Visited 95 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..