Ayda 20 Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Kürü Mum Gibi Eriyin||Zayıflama Yolları

Ayda 20 kilo verdiren haşlanmış limon kürü.

Limon kürü çok sayıda kişi tarafından denenmiş ve zayıflama konusunda inanılmaz etkiler alınmış bir kür. Bu kürü uygulayan herkes pozitif sonuçlar aldı arkadaşlar.

Limon kürünün yapımı oldukça basit arkadaşlar .Bugün yüksek oranda vücutta yağ yakımına sebep olan iştah problemini tamamen ortadan kaldıran, açlık krizlerini, tatlı krizlerini yine büyük ölçüde son bulduran mucizevi güzel bir kür yapacağız.

Üstelik hepimizin elinin altında bulunan malzemelerle ; 2 tane Limonu halka halka doğrayalım çok ince bir şekilde doğramaya gayret edin arkadaşlar. Çünkü bu limonları daha sonra da yine bir takım kürlerde kullanacağız.

Kürümüzde Allah’ın mucizesi çok güzel bir kök olan zencefil de ekleyeceğiz arkadaşlar, benim hayatımın vazgeçilmezi zencefil . Çünkü gerçekten çok şifalı aynı zamanda vücutta yağ yakımını çok güzel bir şekilde hızlandırıyor, metabolizması yavaş olan arkadaşlarımız hiçbir şekilde kilo veremiyorlar. İşte bu kür onlar için de çok faydalı olacak Biz bunun için ise bir miktarda toz tarçın katarak insülin direncinden dolayı kilo veremeyen, Kilo vermeleri durmuş ne yaparsa yapsın bir türlü bu direnci kıramayan arkadaşlar için muhteşem bir içerik hazırlamış olacağız.

Arkadaşlar aynı zamanda tarçın tatlı ihtiyacını da anında sıfırlıyor Bunu zaten tarçınlı kahve içen arkadaşlarım biliyorlar onlarda yorumlarda belirtilerse çok sevinirim. arkadaşlarım şimdi bize cayır cayır yağ yaktıracak limon kürümüzü hazırlamaya başlıyoruz.

Halka halka doğradığımız limonları tenceremin içerisine alıyorum ve içerisine zencefil atacağım. Arkadaşlar incecik zencefil dilimlerinden 2 tane oldukça yeterlidir. çok fazla koyarsak tadı acı oluyor içilemez bir kıvamda oluyor. 1 çay kaşığı da toz tarçını ilave ediyoruz arkadaşlar.

Gerçekten mucizevi besinlerin ,gıdaların birleşimi vücudumuzda hem toksin atımına fayda sağlayacak limon içerisinde bulunan yüksek C vitamini sayesinde bizim hem iştahımızı kapatacak hem de metabolizmanızı hızlandıracak. Arkadaşlar bu kürü yaparken vücudumuzun şeker dengesini sağlamış olacağız. Bu da bize diyet bozduran açlık krizleri tatlı krizleri gibi o kriz anlarını bize artık yaşatmayacak ve diyetim yaparken bir ay boyunca çok huzurlu çok sakin güzel bir şekilde yapacağız ve diyetinize sadık kalacaksınız

Yaklaşık 5 su bardağı kadar su ilave ediyoruz ve ocağımızın üzerine götürerek 10 dakika kaynayacak fokurdama başladıktan sonra 10 dakika kürü kaynatıyoruz arkadaşlar.

Limonun içerisinde bulunan C vitamini zencefilin içerisinde bulunan Muhteşem aromalar ve şifalı suyun içerisine geçecek ve muhteşem , bu birleşimi yaklaşık 10 dakika kaynattıktan sonra kürümüz hazır olacak

Bu kür Bizim aynı zamanda idrar söktürücü görevi görerek vücudumuzdan fazla ödemin, fazla kullanılmayan suyun toksinlerle birlikte atılmasını sağlayacak ve bunun yanında içerisinde bulunan maddeler sebebiyle bağırsakta bulunan kötü bakterileri öldürecek ve Vücudunuzun herhangi bir yerinde Eğer enfeksiyon varsa limon ve zencefil bunu da kurutarak Aslında Siz sadece bu kürü vücudumuzda birçok yerimizi organımızın Şifalandığını da göreceksiniz .

Kürümüzü kaynattıktan sonra içindeki limonlarını alıyoruz ve onları farkl bir şekilde kullanacağız arkadaşlar .Kürümüzü sürahinin içerisine aktaralım ve sabah, öğle, akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere toplamda bundan 4 bardak tüketeceğiz. Özellikle aç karnına tüketmeye gayret edelim. 

Canım arkadaşlarım kürümüzün videosunu izlemeyi unutmayın ve tüm püf noktaları öğrenin.Sormak istediklerinizi yorumlardan yazabilirsiniz. Daha fazla kür tarifi için Youtube/Seherakgül kanalıma bekler,im kanalıma abone olmayı da unutmayın. Bu arada beni Instagram’dan da takip etmeyi unutmayın aynı zamanda Facebook’ta da bir motivasyon grubumuz var Seher Akgül kürleri ile evde bedava güzellik yazarak kolayca bulabilirsiniz.

 

(Visited 31 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..