Ayda 7 Kilo Vermek İştah Kesen Yağ Yakıcı Kür Tarifiyle Mümkün/ Mum Gibi Eriyin

Merhabalar canım arkadaşlarım bugünkü kürümüz ile sizin Abur cuburlarla hamur işleri ile pastalarla börekler ve poğaçalar ile aranızı buz gibi soğutacağız. Bu harika bir kür yeme İsteğinizi anında bitirecek iştahınızı anında kapatacak ve sizin diyet sürecinizde daha sadık bir şekilde devam etmenizi sağlayacak .

Kür malzemeleriz de Karanfil, zencefil ve tarçın kullanacağız. Bunlar birer tatlı kaşığı miktarında olacak arkadaşlar ve 2-3 gün boyunca kullanacağız. Bu toz karışımımızı isterseniz miktarlarını artırarak öyle bir haftalık da yapabilirsiniz. 

Diyete başlamak sorun değil arkdaşlarım sorun diyete sadık kalabilmek ,Çünkü  birçoğunuz azimle, diyete başlıyor tamam diyor artık ben karar verdim.Bu gidişe bir dur diyeceğim başlıyorum ve güzel bir şekilde kilo vereceğim diyor Tamam çok güzel başlıyor bir gün yapıyor iki gün yapıyor ama 3 gün İşte o insülin direncinden dolayı, şeker bağımlılığından, abur cubur bağımlılığından dolayı diyetini bozuyor .İşte bu kürler Tam da bu noktada devreye giriyor arkadaşlarım .

Özellikle geceleri yatmadan önce ya da sabah kalkınca bu kürü öneriyorum bir çay kaşığı bardağın içerisine alalım. Üzerine kaynamış su ilave ediyoruz ve güzel karıştırıp dediğim gibi pozitif düşüncelerle ve kararlı bir şekilde bunu sakin sakin tüketin Arkadaşlar. Eğer çok acı oldu ben içemiyorum diyorsak çok az bir miktar Bu ılıdıktan sonra içerisine bal ilave edebilirsiniz.

Hamileler kronik rahatsızlıkları olanlar , alerjik problemler yaşayanlar bu kürleri doktorlarına danışarak tüketsinler. Sizler bu tür durumlarda gerçekten emin olmak ve herhangi bir sağlık problemi yaşamamak için bunları doktorunuza danışarak tüketiniz bu da benim sizlere tavsiyem bir de şunu hatırlatmak istiyorum .

Canım arkadaşlarım sizleri Youtube/seherakgül kanalımada beklerim.Beni Instagram’dan da takip edebilirsiniz.

(Visited 456 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..