Ayda 8 Kilo Verdiren Tilya Kürü Metabolizma Hızlandırıcı Yağ Yaktıran Çay Tarifi

Bugün müthiş tilya kürünü yapacağız sizlerle, bana çok soruyordunuz ben de yaptım hazırladım ve Şimdi anlatıyorum.

Tilya kürü ile metabolizmanızı hızlandırmak ve İnsülin direnci olan kilo vermekte çok zorlanan açlık ve tatlı krizleri yüzünden sıkıntı yaşayan arkadaşlarım için muhteşem bir içerik olacak.

Şimdi  Bu malzemeleri kullanırsak zayıflamaya karşın nasıl etkileri oluyor bunları hemen konuşalım.

Hemen her yerde çok kolaylıkla bulabileceğimiz 3 malzememiz olacak Ihlamur çok kişinin evinde olabilir,  yoksa bile bulmak çok kolay kuşburnu var ve burada altın otu var. Altın otu çok önemli arkadaşlar ; özelliği tokluk veriyor. Altın otu leptin hormonunun salınımını uzatıyor süresini uzatıyor Aynı şekilde kuşburnu kan şekerini dengeliyor. Arkadaşlar bu yüzden İnsülin direnci olan Şeker hastası olan bu sebeple kilo vermekte çok zorlanan, kilo vermeyi bırakıp sürekli kilo alan arkadaşlarım için bu kür gerçekten çok faydalı.

Ve ıhlamur  vücutta müthiş dengeleri var , Ihlamur hem sakinleştiriyor hem metabolik  stresi azaltıyor Çünkü diyetler sırasında kişi açlık krizi, tatlı krizleri anında çok zorlanıyor ve metabolik streslere giriyor dolayısı ıhlamurun burada sakinleştirme ve olan seyrini devam ettirme gibi bu müthiş bir özelliği var.

Bir tutam Ihlamur ve çok azıcık altın otu kullandım. Altın otunu burada lütfen çok çok atmayın. Çünkü çok acı olur içemezsiniz arkadaşlarım. 10-15 tane kuşburnu, eğer  büyük büyük taneli bir kuşburnu isa 6-7 tane yeterli olur .Onu kendinize göre elinizdeki kuşburnunun boyutlarına göre ayarlayın canım arkadaşlarım.

Kuşburnun kabuğu kalın olduğu için bir havan içerisinde patlarak demliğimize  alacağız ve 3 su bardağı yaklaşık 750 milim kadar bir kaynar su ilave edeceğiz. 6-7 dakika kadar hafif bir ateşte kaynata cağım kaynatma dakikasını artırmayalım çünkü altın otu çok fazla kaynadığı zaman bir acılaşma yapabilir Bu da içmekte zorlanmamıza neden olur

Tiya kürünü nasıl kullanacağız.

 Demlikte kanattığımız kürün yarısını sabah, yarısını akşam içiyoruz.

Peki aç mı kullanacağız , tokmu kullanacağız?

Hiç fark etmez sevgili İbrahim Saraçoğlu hocamız aç veya tok herhangi bir şey söylemiyor bu kürü anlatırken sanırım fark etmiyor.Yeter ki içelim 

Bu kürü ikiye ayırıp yarısını sabah yarısını akşam kullanıyoruz canım arkadaşlarım.

Metabolizmamızı hızlandırıyor, vücutta yağ yakımını hızlandırıyor ve kan akışını hızlandırıyor iştahı da kapatıyor. 

Tadını çok beğendim arkadaşlar inanılmaz beğendim

Siz de kesinlikle yapın hemen yarın gidin aktardan 3 malzeme zaten alacaksınız. Ihlamurunuz varsa elinizde sadece kuşburnu ve altın otu satın alarak da bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Benim anlatacaklarım bu kadar tümdetaylarını anlattığım videomu izlemeyi unutmayın ve videoyu beğenşn ve eğer abone değilseniz lütfen kanalıma abone olup bana destek olun.

soru görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünde bekliyorum Beni Instagram’dan da takip etmeyi unutmayın orada toplu olarak diyetler ve detokslar yapıyoruz ben de sizlere katılıyorum ve harika bir motivasyon oluyor. Arkadaşlarım hepinizi Instagram sayfama da bekliyorum Sizleri çok seviyorum. 

(Visited 155 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..