Ayda 8 Kilo Verdiren Tilya Kürü Metabolizma Hızlandırıcı Yağları Yaktıran Tarif

Merhaba sevgili arkadaşlarım bana sıkça sorulan Tilya kür ile sizinleyim .Bu kür daha çok bitki çayı severlerin ilgisini çekecektir. Son zamanlarda oldukça popüler olan İlginç adı ile dikkatleri çeken bu kürün içeriğinde tanıdık malzemeler var.

Bu kadar popüler olması adının ilginç olması değil elbette zayıflama konusunda çok etkili olması forma girmek isteyenlerin tercihi olmuş durumda.

Peki  bu tilya kürü nedir, nasıl yapılır derseniz?

Buyurunuz, tilya kürü tarifinden nasıl uygulamanız gerektiğine kadar onunla ilgili bilmeniz gereken her şeyi tüm detayları ile anlattığım videomu buraya bırakıyorum önce izleyin sonrasında sizlerde uygulayın.

Tilya ıhlamur çiçeğinin diğer adı canım arkadaşlarım. Profesör Dr.İbrahim Saraçoğlunun önerileriyle ünü daha da artmakta olan müthiş etkili metabolizma hızlandıran yağ yakımını artıran içeriğinde kış aylarında çayını yaptığımız şifa kaynağı kuşburnu ve bağırsakların, sindirim sisteminin en büyük dostu olan altın otu da olunca buyrun size tam bir şifa deposu ..

Tilya kürü özellikle 1 ay boyunca günde 2-3 kez olacak şekilde tüketildiğinde ciddi miktarlarda kilo verdirebiliyor. Öyleki canım arkadaşlarım 4 ila 8 kilo arasında kilo kaybı oluşturabildiği deneyenler tarafından szö edilmektedir.

Tilya kürü malzemeleri

  • 10 gram ıhlamur 1 tutam yaklaşık
  • 10 gram kuşburnu 10-15 adet arası
  • 5 gram altın otu 1 tutam yaklaşık
  • 750 ml. su

Tilya kürü Hazırlanışı..

Canım arkadaşlarım bir çaydanlık içerisine 750 ml yakın su dolduralım ve ocağa alıp kaynamaya bırakalım. Kaynamaya başlayan suyun içerisine bir tutam ıhlamur, kuşburnu ve bir tutamda altın otu ekleyin bu şekilde yaklaşık 10 dakika kaynatın. Sonrasında çayımızı ocaktan alın. Ve ılınınca süzerek çayınızı kupanıza doldurun ve afiyetle için

Tilya kürünu nasıl uygulamalıyız?

Tilya kürü günlük taze olarak hazırlanmalı canım arkadaşlarım yani kürümüz 1 günlük tilya kürü çayımızı  6 saat aralıklarla günde 2 ya da 3 kez olacak şekilde tüketmelisiniz..

Tilya kürünü gündüz aktif olduğunuz saatlerde tüketmeyi seçmelisiniz canım arkadaşlarım çok daha etkili sonuçlar alacaksınız.Çayı her gün taze olarak hazırlayın ve kesintisiz olarak 1 ay boyunca kulanın sonra 1 hafta ara verin isterseniz yine 1 ay aralıksız kullanırsınız.

(Visited 4.600 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..