Ayran İçerek Zayıflayabilirsiniz/Göbek Eriten Ayran Detoksu

Merhaba arkadaşlar sizlerle birlikte ayran içerek nasıl zayıflayabiliriz, ayran içerek zayıflama ve göbek eriten ayran detoksu yapacağız.

Daha önce ayran detoksu yapmıştık ve inanılmaz güzel sonuçlar aldık arkadaşlar hala o kürü yapan arkadaşlarımız var ve çok güzel kilo veriyorlar bugünkü ayran kürümüzün farkı ise maydanoz olacak.

Evet canım arkadaşlarım ayran detoksu hazırlarken maydanoz kullanacağız arkadaşlar fakat sap kısımlarını değil yaprak kısımlarını özellikle kullanacağız.

8-9 adet maydanozla 8-9 dal maydanoz ile kürümüzü gayet güzel yapabiliriz. 200-250 gram kadar sulandırılmış yoğurt kullanıyoruz. 4 yemek kaşığı yoğurt yeterli olacaktır.

İnanılmaz güzel faydalarını göreceğiniz bir kür canım arkadaşlarım. Ayran deyip geçmeyin içeriğindeki malzemeler sayesinde bölgesel yağlanmalarımız da ve bu yağlanmaları eritme konusunda inanılmaz güzel fayda sağlayacak.

Hemen yapılışına geçelim arkadaşlarım maydanozları robotta yoğurdumuz ile birlikte  güzelce çekiyoruz sonrasında bir şişe sade doğal maden suyu ekleyeceğiz arkadaşlar

Hazırladığımız Ayran kürü inanılmaz güzel lezzetli , ben bu tadı çok seviyorum arkadaşlar. Sodalı Maydanozlu  Ayran kürümüzün sindirim sistemine inanılmaz güzel faydaları var kullanmaya başladığınızda bağırsaklarımızdaki o hafifliği hissedeceksiniz, aynı zamanda kabızlık problemleri yaşayanlar, mide şişkinlikleri olanlar her yemekten bu ayran detoksu yapabilirler .

Kürümüzde kullandığımız malzemelerimizin vücudumuza inanılmaz faydaları var. Yoğurt  en güzel hayvansal protein ve metabolizmayı hızlandırarak yağ yaktırma özelliğine sahip. Maydanoz ise bildiğiniz gibi ödem attıran, bağırsak çalıştıran ve metabolizma hızına doğru ve güzel anlamda etki ederek bizim zayıflama mızı sağlayan en güzel yiyeceklerden bir tanesi kıymetli arkadaşlarım. Soda ise günlük mineral ihtiyacımızın karşılanmasında en büyük destek olacak bizlere.

Kıymetli arkadaşlarım maydanoz ve yoğurdumuzu robotta çekip sodayı da ilave ederek müthiş güzel bir ayran kürü elde ediyoruz. Ve bu kür ile göbek, basen, bel bölgesi üst bacaktaki yağlanmaları sırt bölgemizde oluşan yağların yakılması için bize ayran detoksu inanılmaz güzel fayda sağlayacak canım arkadaşlarım

Peki nasıl kullanacağız Ayran kürümüzü istersek Gece yatmadan yarım saat ya da 1 saat önce içip bu şekilde uyuyabiliriz uyurken yağ yakma fonksiyonundan yararlanabiliriz. Gece yatarken bir şey içmek istemiyorum o şekilde rahat edemiyorum diyen arkadaşlarımız varsa onlar da sabah kalktıklarında ayranlarına hazırlayabilir ve Güne bu güzel detoksla başlayabilirler canım arkadaşlarım. Ayran detoksumuzu 15 gün boyunca kullanıyoruz 15 günden sonra yaklaşık 2-3 hafta ara vererek tekrar yapabiliriz.

Tabii ki Arkadaşlar bu kürleri yaparken fayda sağlamak istiyorsak lütfen yiyip içtiklerimize de dikkat edelim. Ekmek, şeker, tatlılar, hazır paketli gıdalar bunları hayatımızdan mümkün olduğunca çıkartalım . Akşam özellikle saat 8’den sonra yemek yemeyi bırakalım arkadaşlar, fakat çay kahve içebiliriz. Yeşilçay tüketebiliriz bol bol su tüketebiliriz.

Kilo vermenin sistematik ve bütün bir şey olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmayalım canım arkadaşlarım. Çünkü sadece bir kürle, bir ayran yada bir yeşil çay kürü ile  kilo vermek Gerçekten birazcık hayali oluyor birazcık inanılması güç oluyor.

Biz bu kürlerle yağ yakımını destekleyeceğiz, Ama bunun yanında egzersiz yapacağız, spor yapacağız Hiçbir şey yapamıyorsan ev yürüyüşleri yapabilirsiniz arkadaşlar, evde bir takımı egzersizler yapabilirsiniz, açık havada en az 20 dakika yürürseniz sizin günlük hareketlerinizi için yeterli olacaktır.

Canım arkadaşlarım Hamileler ve hamilelik şüphesi olan arkadaşlar kürlerimiz doktorlarına danışmadan uygulamamalılar. Hepinizi çok seviyorum Youtube/seherakgül kanalıma abone olmayı unutmayın Allah’a emanet olun canım arkadaşlarım 

(Visited 145 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..