Ayranla Nasıl Zayıflanır-Şaşıracaksınız Böyle İçerseniz Hızlı Kilo Verebilirsiniz

Merhabalar canım arkadaşlarım çok sayıda kişinin uygulayıp çok etkili sonuçlar aldığı ayran detoksundan bahsedeceğimz.

Yapılışı çok kolay olan şipşak hazırlayabileceğimiz ve gerçekten o Karnınızı dümdüz yapacak, size cayır cayır yağ yaktıracak bir formül.

Bu detoksda yoğurt kullanacağız 2 yemek kaşığı yoğurt yeterli ama ben yoğurdu çok seviyorum diyenler 3 yemek kaşığı da kullanabilirler , yoğurdumuzla ayran yapacağız ama içerisine ilave edeceğimiz malzemeler gerçekten metabolizmayı hızlandıran ve kolay kilo verimini sağlayan malzemeler. Bunlardan ilki toz zencefil arkadaşlar  toz zencefil metabolizmayı hızlandırıyor ve hızlı bir şekilde yağ yakımı, kilo verilmesini sağlıyor bir 1 çay kaşığı toz zencefil ilave edeceğiz ve sonra güzelce karıştırıyoruz. İçerisine sade maden suyu ilave ediyoruz arkadaşlar.

Maden suyu hem vücutta sindirim sistemine çok katkı sağlıyor hem de açlık tokluk dengesini sağlıyor, şeker dengesini sağlıyor arkadaşlar . Ayran karışımımızı yemeklerden hemen önce kullanacağız yani bir 10 dakika önce  hazırlayacağız ve içeceğiz sonrasında soframızı hazırlayacağız,  1 şişe sade sodamızın tamamını ekliyoruz içerisine köpük köpük olacaktır. Yavaş Yavaş ilave etmeye gayret edin 

Canım arkadaşlarım önemli olan zayıflama konusunda kilo verme konusunda bir rutin oluşturmak ve o rutine bağlı kalmaktır. Kürlerin hepsi gerçekten çok faydalı yüzbinlerce kişi bu seherakgül kanalındaki zayıflama videoları ile yeni bir hayata adım attılar hayatlarında yeni bir sayfa açtılar.

Ayran detoksumuz için ayranlı karışımı akşam yemeklerinden 10- 15 dakika önce içerek ve tabi ki yiyip içtiklerimize mutlaka dikkat ederek özellikle akşam 7 den önce akşam yemeklerimizi tamamlamış olursak başarısız olmanız için hiçbir sebep yok canım arkadaşlarım.

Başarmanız dileğiyle sizleri gerçekten çok ama çok seviyorum Youtube/seherakgül kanalıma davetlisiniz kanalıma abone olmayı unutmayın. Sizleri Instagram sayfama da bekliyorum.

(Visited 38 times, 3 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..