Bağırsak Hızlandıran Kabızlık Sorununa Çözüm Kahve Tarifi

Sevgili arkadaşlarım kabızlık, şişkinlik, ödem gibi problemler varsa maalesef kilo gitmiyor sizlere bağırsak hızlandıran ,kabızlık sorununa çözüm olacak kahve tarifini çok seveceksiniz. Hemen şimdi tarife geçiyorum bu kahve tarifi özellikle bağırsak problemleri yaşayan arkadaşlar için yani yoğunlukla ve sürekli Kabız olan şişkinlik ve ödem problemi yaşayan bir de gece acıkmaları ile mücadele etmek zorunda kalan Arkadaşlarım için

Kahvemizi hazırlarken Türk kahvesi kullanacağız Arkadaşlar 1 tatlı kaşığı dolu dolu Türk Kahvesi cezvemizin içerisine alalım. 1 tatlı kaşığı kahvemize ilave olarak ham kakao  veya pasta, börekler de kullandığımız kakaoyu da kullanabilirsiniz . 1 çay kaşığı kakao ekleyelim karışıma ve  2 malzememiz daha var.

Bunlardan bir tanesi tarçın toz tarçın kullanacağım en üstte toz tarçın yoksa pişinceye kadar bir tane Çubuk tarçın de Bunun içerisinde atabilirsiniz kaşığının ucu ile gördüğünüz azıcık tarçın kullandım 1 su bardağı süt kullanıyoruz. Kahveyi su ile de yapabilirsin.

Ama eğer süt kullanırsanız ciddi anlamda bir tokluk hissi oluşturacaktır o gece yemelerinin, geceleri diyet bozmaların önüne geçecektir. Güzel bir şekilde karıştırıyorum burada sabırsız davranmayalım güzelce karıştıralım ki pişerken dibi tutmasın. Bu arada bu kahveyi pişerken de karıştıracağız arkadaşlar. Normalde biz Türk kahvesi yaparken biliyorsunuz pişerken çok karıştırmıyoruz hatta hiç dokunmuyoruz. Ama bu kahvemizi pişerken de karıştıracağız.

Evet artık kahvemiz hazır şimdi İçerisi bir malzeme ilavesi daha yapacağız. Asıl bu malzeme ile birlikte kahvemiz tok tutan ve müthiş bağırsak çalıştıran bir hale gelecek. Evet son malzememiz 1 çay kaşığı miktarında organik tereyağı  tokluk hissi oluşturacak , gece açlığının önüne geçecek hem de bağırsak yapımızda kaygan bir yüzey oluşturarak kabızlık probleminden bizi çok kısa sürede kurtaracak arkadaşlar denemesi bedava.

Gerçekten bu kahve içildikten sonra Yarım saat içerisinde büyük tuvaletinizi ihtiyacınız oluştuğunu göreceksiniz ve gittiğinizde çok rahatlamış bir şekilde tuvaletten çıktığınızı göreceksiniz Bu kahveyi kendimde kullandığım için sizlere bunu net olarak söylüyorum.

Kahvemizi gece uyumadan 1 saat önce içebilirsiniz ve ihtiyaç duyduğunuz dilediğiniz süre kullanabilirsiniz.

Daha fazla kürler ve doğal tarifler öğrenmek için Youtube/seherakgül kanalıma beklerim. Kanalıma abone olmayı unutmayın. Instagram’dan da takip etmeyi unutmayın canım arkadaşlarım

(Visited 463 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..