Bir Gecede 3 Kilo Verdiren İngiliz Tuzu Mucizesi

Herkese merhabalar canım arkdaşlarım bugün sizlere bağırsak temizliği üründen bahsedeceğim ,Tek bir malzeme ile yapılabilecek,hazırlanışıda oldukça basit olan fakat etkileri gerçekten çok fazla kür hazırlayacağız.

Ben her ay bunu içiyorum arkadaşlarım sizlerinde her ay  bir kez kullanmanız yeterli , bağırsaklarımızın kıvrımları arasında tortular oluşup, bağırsaklarımızın ve sindirim sistemimizin çalışmasını son derece kötü etkilemesi kabızlık problemi olarak karşımıza çıkıyor ve bu durum hazımsızlık,şişkinlik  sorununa dönüştüğünden diyet süreçlerinde bir türlü kilo veremiyorlar hatta kilo bile alabiliyorlar.Dolayısıyla sindirim sistemimizin düzgün çalışması çok önemli

Sevgili arkadaşlarım iki buçuk yıldır sizlere ve de yapabileceğiniz kürler anlatıyorum Ve hiçbir zaman bir zayıflama çayı tarifi ya da tavsiyesi önerisinde bulunmadım . Bunun sebebi gerçekten bir piyasa araştırması yapmamış olmamdı kendim şimdiye kadar kullanmamış olmamdı ,Dolayısıyla kendim kullanmadığım fayda görmedim içeriğinden emin olmadığım hiçbir şeyi sizlerle paylaşmadığım gibi bir zayıflama çayı da paylaşmadım şimdiye kadar fakat Sevgili arkadaşlarım bazı arkadaşlarımız yoğunlar yoğun çalışıyorlar mesai saatleri çok farklı nöbet sistemi ile çalışan arkadaşların var öğrenci arkadaşlarım var ve evde bütün malzemeler olmayabiliyor onlar bana çok mesaj atıyorlar Seher Hanım Lütfen bize şöyle hazır pratik güvenilir sağlığımıza zarar vermeyecek bir çay önerin .

Ben de arkadaşlarım sizlere en doğru yanıtı verebilmek için uzun araştırmalar içine girerek ve önce kendim deneyerek sizlere önerebileceğim çayı buldum.Beni instagramdan takip edenler bilirler 1 aydır Trex çayı kullanıyorum.

Benim kilom ideal kiloma ulaşmasına 5-6 kilo kalmış iken ben bu inatçı kilodan kurtulmakta zorlanıyordum kii bu inatçı kilolarımın direncini Trex çay ile kırdık.1 ay içerisinde bu 6 kiloyu kolaylıkla verdim çünkü bu Trex çayı iştahınızı kapatıyor,içerisindeki zengin meyve ekstraktları sebebiyle tokluk veriyor ,metabolizmanızı hızlandırdığı için de vücutta özellikle o inatçı kırılamayan direnç gösteren kiloları,yağları çok güzel bir şekilde yaktırıyor.Diyet süreçlerinize bu çayıda eklemeniz için Buraya Tıklayıp Trex Çay alabilirsiniz.

Bu çay çok pratik arkadaşlar koyun çantanıza götürün işyerinize sabah bir paket ,akşam bir paket hemen koyup sıcak ya da soğuk suyla bakın birleştirebilirsiniz hiç fark etmiyor hemen içebilirsiniz pratik bir şekilde

Çayı almak istediğinizde  Seher Akgül takipçisiyim demeyi de unutmayın sizinle çok güzel ilgileniyorlar size hastalıklarımızı soruyorlar ,sağlık durumunuzu soruyorlar ve çay size uygun değilse kesinlikle satmıyorlar Sevgili arkadaşlarım mutlaka deneyin

1 gecede 3 kg verdiren Bağırsaklarımız temizleyen Kürümüzün tüm detaylarını ve püf noktalarını anlattığım videomu izlemenizi ve sonrasında kürü benimle birlikte hazırlamanızı öneriyorum..

Evet bırsaklarımızı tertemiz yapacak bir gecede müthiş bir kolon temizliği yapacak kürümüze devam edelim.

Şimdi şöyle evimizdeki en büyük bardağı alalım sevgili arkadaşlarım bunu ne kadar bol suyla yaparsan o kadar güzel etkili olacaktur.

İngiliz tuzu piyasada her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz.Fiyatıda oldukça ucuz sizleri zorlamayacak

Bardağımıza içme suyunu dolurduk ise canım arkadaşlarım içerisinde dolu dolu 1 yemek kaşığı ingiliz tuzu ekliyorum.İyice karıştırın ve eridiğinden emin olun .

Yatmadan yarım saat önce tüketebilirsiniz.Daha erken içerseniz akşam sekizden sonra hiçbirşey yememeye özen göstermelisiniz.

Eveet arkadaşlarım bu kürün lezzeti pek hoşunuza gitmeyebilir fakat sizlere sağlayacağı faydayı göz önünde tutarak hızlı bir şekilde içmelisiniz.Ayrıcasabah uyandığınızda karın ağrısı ile uyanırsanız korkmayın çünkü bağırsaklarımız bu şekilde temizlenecek.

Sevgili arkadaşlarım mutlaka deneyin Eğer A kan grubu insanı iseniz  biraz dikkatli kullanın ya da doktorunuza danışmadan yapmayın diyorum Aynı zamanda Gastrit ülser reflü gibi mide hassasiyeti temiz ve şikayetleriniz varsa tabii ki ben bu kürü sizlere önermiyorum

İngiliz tuzu karışımı içtikten hemen sonrasında bir bardak daha su dolduruyorum ve içiyorum bu kürü yaparken ne kadar çok su tüketirsek bunun etkilerini o kadar güzel bir şekilde görürüzve önemle tekrar belirtiyorum bu kürü ayda 1 kez yapmalısınız sakın unutmayın..

Benim anlatacaklarım bu kadar soru görüş ve önerilerinizi yorumlarda bekliyorum SİZLERİ YOUTUBE/SEHERAKGÜL kanalıma davet ediyorum, abone değilseniz kanalıma abone olmayı Unutmayın beni Instagram’dan da takip edin Allah’a emanet olun

(Visited 1.438 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..