Bu Baharatları Kavur ,Yoğurduna ekle, İnatçı GÖBEK-BEL-BASEN Yağları Eriyip Aksın! Diyetsiz Kilo Ver

 Merhabalar canım arkadaşalarım Ayda 10 kilo verdiren,Kalça, basen, Bel bölgesindeki yağları çok güzel yaktıran aynı zamanda tokluk hissi vererek iştah kontrolü sağlayan muhteşem bir karışım yapacağız

İçerisinde zerdeçal baharatı, biberiye kullanacağız. Biberiyenin muhteşem yağ yakma özelliği var Ama bunları çok değişik bir teknikle kullanacağız,lütfen videoyu sonuna kadar dikkatlice dinleyin canım arkadaşlarım.

Ocağımı açıyorum ve tenceremi bir miktar ısıttıktan sonra baharatları mı ekliyorum baharatların etkisi ısıtıldığında çok yüksek oranda artış sağlıyor arkadaşlarım ve dolayısıyla çok daha güzel bir etki edeceğiz.

Göbek çevresi, basenler, kol ve bacaklarda müthiş incelmelere, yağ kaybına neden oluyor, kilo kaybına neden oluyor Bir ay düzenli uygulayarak gerçekten 10 kiloyu ayda 10 kilo vermeyi Garanti diyebilirsiniz.

şimdi Aşağı yukarı bir tatlı kaşığı oranındaki biberiye attım. Daha sonra bir tatlı kaşığı zerdeçal Tozu atıyorum içerisine Burada arkadaşlarım en küçük ocağınızda koyun ve en kısık ayarını açın baharatların yakmadan yavaş yavaş kavuracağız .

Eğer çok harlı bir ateşte yaparsanız Baharatlarımız bir anda yanacaktır .

Şimdi hemen fesleğeni de ekledim hepsi birer tatlı kaşığı arkadaşlarım bu arada elinizde fesleğen yoksa onun yerine kekik de olur. Bakın kekik de bu Kürde Çok etkili ve önemli bir malzeme , yavaş yavaş hemen kavuruyorum daha sonra içerisine çok kıymetli yağlardan birisi olan zeytinyağını ekleyeceğim,

özellikle bağırsak problemi olanlar şişkinlik kabızlık ödem problemlerini sürekli yaşayan arkadaşlarım Maalesef bu sorunları yaşarken kilo verme konusunda başarısız olabiliyorlar çünkü bunlar varsa vücut bir türlü o kiloyu atamıyor arkadaşlarım o yüzden bu kürle birlikte kabızlıktan da çok rahat bir şekilde kurtulacağız şişkinlikler den çok rahat bir şekilde kurtulacağız.

şimdi bir yemek kaşığı oranında zeytinyağını da karışımın içerisine ilave ettim ve ocağımın altını kapatıyorum

Bunu bir öğün kullanacağız Arkadaşlar onu da yemeklerimizden yarım saat önce yiyeceğiz yani günde 1 kez yemekten yarım saat önce bu sabah kahvaltıda olabilir. Ama sabahları kahve içiyoruz o yüzden bence bunu akşam yemeği öncesinde yiyebilirsiniz ya da gün ortasında bir ara öğün gibi tüketebilirsiniz muhteşem metabolizmayı hızlandırdığı fark edeceksin böyle bağırsaklarından falan gurul gurul sesler gelebilir korkmayın çünkü ciddi şekilde sindirimi hızlandırır arkadaşlar bağırsak hareketlerini artırıyor doğal yoldan. Bu sayede çok güzel bir şekilde büyük tuvaletini de yapabiliyorsunuz.

Şimdi hemen Bu karışımı hafif ılındıktan sonra yoğurdumun üzerine ilave ediyor 3 yemek kaşığı yoğurt kullandım gördüğünüz gibi ev yoğurdu varsa harika olur ama bende yoktu Ben de o yüzden marketi orada kullandım ama onunla da oluyor hiç problem değil Gerçekten bu kadar güzel ve bu kadar etkili geriye artık düzenli kullanım kalıyor Canım arkadaşlarım isterseniz bunu yatmadan 2 saat önce de kullanabilirsiniz o şekli ile de çok faydalı olur ama lütfen detaya dikkat edin yatmadan 2 saat önce mide ve bağırsakları inmiş olsun benim bu kür  ile ilgili anlatacaklarım bu kadar soru görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünde Lütfen bana yazmayı unutmayın

Kürümüzün tüm detaylarını anlattığım videoyu beğenirseniz de çok mutlu olurum eğer kanalıma abone değilseniz abone olup beni mutlu edebilirsiniz .

 

(Visited 308 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..