Bu Meyvelere Dikkat Yüksek Kalori İçermektedir..

Merhaba sevgili arkadaşlarım hep kilo vermeye yardımcı olmaya çalışıyorum .Bu süreç içerisinde kilo almak isteyen okurlarımdan da sorular gelmeye başladı ve artık onlar için de birkaç makale hazırlamalıyız değil mi?Evet canım arkadaşlarım kilo problemi sadece vermekle olmaz tabiki kilo almak ile de olabiliyor işte sizlere şu soruyu sorarak başlıyorum.

Kilo almanıza yardımcı olcak yüksek kalorili meyveleri biliyor musunuz?.

Kilo almak için çabalarken sakın sağlıksız yöntemler denemeyin ve kilo aldıran haplar yerine bu meyveleri bol bol tüketerek kalori alımınızı yükseltebilirsiniz. Doğal yollarla kilo almak için düzenli meyve yemek hem kolay hem de en sağlıklı yoldur.

Canım arkdaşlarım sizlere bir kaçtane yüksek kalori içeren meyve önererek devam ediyorum.

Kilo almanıza yardımcı olacak yüksek kalorili meyveler..

Mango, Tropikal bir meyvedir ve yüksek besin değerine sahiptir. Karbonhidrat ,vitamin ve mineral kaynağıdır. Kalorisi yüksektir ve kilo almak isteyenler düzenli tüketmelidir.

Muz, En doğal yöntemle kilo almak istiyorsanız kalori bakımından çok zengin potasyum kaynağı ve hemoglobini dahi yükseltebilecek özelliğe sahip bir meyve olan Muzu yemeklerden sonra 1 tane tüketmek harika bir yoldur. Aman fazla tüketmeyin kabızlık sorunu yaşamayın.

Kurutulmuş Meyveler
Kurutulmuş meyve çeşitlerinin hepsi yüksek oranda doymuş yağ içermektedir ve yüksek kalori bulunmaktadır. Dolayısıyla kilo almanıza kesinlikle yardım edecektir.

Avokado, içeriğinde doğal yağ olan yüksek kalorili bir meyvedir. Potasyum yönünden ve E vitamini açısından oldukça zengindir. Avakado yu tek başına tüketmekten hoşlanmıyorsanız avakadolu tariflere bir göz atın derim.

İncir en yüksek kaloriye sahip karbonhidrat deposu bir meyvedir. Dileyen yaş dileyen kurusunu bol bol tüketebilir. Düzenli tüketin ve kilo alışınızı gözlemleyin..

Zeytin doymamış yağ içerdiğinden ve yüksek kalori yoğunluğuna sahip olduğundan kilo almanızda çok faydasını görebilirsiniz. Ayrıca sodyum bakımından da çok zengindir ve sadece kahvaltılarda değil günlük beslenmenizde de tüketebilir ve kilo almanızı hızlandırabilirsiniz.

Üzüm en sevdiğim meyvelerdendir ve en çok kilo aldıran bir meyvedir. Üzüm ve üzüm suyu tüketerek en sağlıklı yoldan kilo almayı başarabilirsiniz. Bir bardak üzüm suyu 105 kalori içerir canım arkadaşlarım .

Evet canım arkadaşlarım kilo probleminin sadece düzensiz beslenme ile vücut kütle endeksinin artması ile tek başına değildir. Ve etrafımızda sadece kilo sorunu yaşayanlar bunu vermekle değil almak ile de yaşıyor olabilirler kii bu yazımız onları umarım mutlu eder ,kilo almak isteyen herkesin en doğal yoldan kalorisi yüksek meyvelerle nasıl kilo alabileceğinden bahsettik.

Soru, görüş ve önerilerinize her zaman açığız bize yorumlardan yazabilirsiniz ve her an online olduğum instagram/seherakgül sayfam dan bana ulaşabilirsiniz.

 

(Visited 46 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..