Buz Gibi Yaz Detoksu

Merhabalar bugün yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde yaza en çok yakışacak ve detokslar dan birinin tarifini vermek istiyorum .

Hızlıca hazırlayabileceğiniz harika bir tarif. Tarifimin videosunda ne kadar hızlıca hazırlayabileceğinizi göreceksiniz mutlaka izleyin.

Hemen Yaz Detoksunun Malzemelerine Geçelim

  • 1 tatlı kaşığı yeşil çay
  • 1 su bardağı kaynar su
  • ve bir çubuk tarçınlı

Evet malzemelerimiz bu kadar canım arkadaşlarım tüm malzemeleri birlikte bir güzel demliyoruz. Demleme süremiz 5 ila 8 dakika demlemek yeterlidir. Daha sonrasında süzüp içerisine bir şişe sade maden suyu ve yarım limonun suyunu ekliyoruz. Limonun aroması ile muhteşem bir şekilde lezzetini de artırıyoruz.

Serin serin içmek için de içerisine buz ekleyebilirisiniz. İnanılmaz güzel bir içecek hazırladık . Bu şekilde hafiflemenin , zayıflamanın da en tatlı en hoş içeceklerinden irini öğrendik birlikte canım arkadaşlarım.

Çok ama çok seveceğiniz den eminim, deneyenler lütfen  yorum olarak bıraksınlar ve denemeyi düşenlerde lütfen fikirlerini belirtilerse güzel olur. sizi çok seviyorum 

Daha fazla detoks tarifi arıyorsanız sizleri Youtube/Seherakgul kanalıma beklerim .Bizi Instagramdan da takip edebilirsiniz.

(Visited 161 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..