CİLDİNİZİ BAHARA HAZIRLAYIN

Merhaba sevgili arkadaşlarım günümüzde kadınlar ve erkekler cilt bakımı konusunda daha bilinçli ve daha talepkar durumdalar. Cilt sağlığını korunmasında ve onarılmasında en doğal ürünlere ve en doğal yöntemlere ilgi her geçen gün artmakta.

Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki evinizde en doğal ürünler ile sizlere faydalı olabilecek her türlü cilt bakım maskeleri hazırlarayarak youtube/seherakgül kanalımda paylaşmaktayım.

Baharın yaklaştığı şu günlerde pandemi sürecinde evde kalma nedeniyle telefonlarımızdan ,pc den mavi ışığa aşırı maruz kalmış durumdayız ve bir çoğumuz ani kilo değişimleri yaşamaktayız bu tür problemlerin neden olduğu cilt problemleri sadece görsel yönden değil psikolojik olarak da bizleri etkilemektedir.

Bu nedenle cilt problemlerine yönelik bakımlara gereken önemi göstermeden ,araştırmadan hızlıca başlanabiliyor. Tabiki herkesin güzel görünen ,sağlıklı bir cilde sahip olabilme beklentisi vardır.Ama cildimiz onarmak isterken bilinçsiz davranarak yanlış işlemler yapmamalıyız.İşte tam bu aşamada sizlere şahane bir cilt maskesi önermeliyim canım arkadaşlarım izlemeden ayrılmayın.

YANAK SARKMALARINI toparlayan YAŞLANMA KARŞITI KIRIŞIKLIK Maskesi/Evde Botoks

Canım arkadaşlarım sağlıklı ve pürüzsüz bir cildinizin olması hiç de zor değil.Sadece bazı temel kuralları iyi bilmelisiniz.

Bunların ilki kişi kendi cilt yapısını iyi tanımalı ve uygulaması gereken bakımların cildine uygunluğunu test etmeli. Unutmayalım ki cildimiz bizim vücut imzamızdır. Ve her cildin yapısı kendisine özgüdür.

Bu nedenler bahara cildiniz hazırlarken önce cilt yapınız mutlaka örenin ,cilt bakım için denenmiş doğal ürünler tercih edin , beslenme düzeniniz cildinizde besleyecek tarzda olmasına özen gösterin ve bol bol su içmeyi ihmal etmeyin. Su ile cildimizi içten nemlendirmiş oluyoruz ki bu çok önemlidir.

Baharda ışıldayan ciltlerinizle mus mutlu günler diliyorum hepinize canım arkadaşlarım..

Sağlıklı ve mutlu olun

(Visited 143 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..