Cilt Beyazlatıcı Patates Maskesi, Porselen Gibi Bir Cilt İçin Mutlaka Deneyin

Merhaba arkadaşlar bugün yine sizlerle birlikte evde doğal yollarla güzelleşmenin, porselen gibi bir cilt için en doğru yöntemlerini paylaştığımız videolarımızdan birinde daha birlikteyiz. Patates maskesi nasıl yapılır ve nasıl uygulanır tüm detaylarını videomda bulabileceksiniz mutlaka izleyin canım arkadaşlarım.

Evet bugün porselen bir cilt için patates bir mucize Ve inanılmaz bebek gibi ışıl ışıl bir cilde sahip olmanızı sağlıyor, biliyorsunuz patatesin içinde nişasta özütü var  bu yüzden patates kesinlikle güzellik amacıyla da kullanmalıyız canım arkadaşlarım.

Her zaman ki gibi maskelerimizi uygulamadan elma sirkesi ile hijyenimizi sağlıyoruz. Arkadaşlar elma sirkesi inanılmaz güzel bir gözenek temizleyici. cildinize ,ellerinize hatta tırnaklarınıza kullanabilirsiniz.

  • 2 adet patates
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • elma sirkesi

Evet canım arkadaşlarım önce patateslerimizi dilimleyelim ve bu dilimleri cildimize sürerek uygulayalım. Patates dilimlerinden cildimize nişastalı suyu cildimizi yumuşatıp renk dengesini düzenleyecektir.

Patateslerimizin ikinci kullanımında rendeleyerek uygulama yapacağız arkadaşlar. Rendelediğimiz patateslerin bir kabın içerisine iyice sıkarak suyunu çıkaralım.

Patates suyunun içerisine 1 yemek kaşığı yoğurt ilave ederek iyice karıştıralım ve bu karışımı cildimize uygulayalım. Hiç bir yan etkisi olmayan bu karışımı göz altlarımıza da sürebiliriz.  Böylece yoğurdunda mükemmel bir cilt besleyici özelliği ve renk açıcı özelliğinden faydalanalım.

Bu maskeyi günün yorgunluğundan da kurtulmak için akşam dinlenirken uygulayabilir ve 20 dakika gözlerini kapatıp hem dinlenip hem de cildinize mükemmel bir bakım yapabilirsiniz .Haftada 3 kez uygulayabilirsiniz ve cilt bakımınızı en doğal ürünlerle ve en ucuz bir şekilde çözmüş olacaksınız.

Bu maskenin düzenli uygulanması sonucunda cildinizdeki renk dengesini fark edeceksiniz. Bu durumun sizi mutlu edeceğinden eminim.

Daha fazla doğal maske ve kürlerimizi görmek için sizleri Youtube/seherakgül kanalıma bekliyorum. Abone olmayı da unutmayın.

(Visited 181 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..