Çok Faydalı Bir Detoks Tarifi

Merhabalar canım arkadaşlarım sizlere fark ettirmeden yavaş yavaş ama sağlıklı bir şekilde hafifletecek, inceltecek yağlarınızdan süreç içerisinde sizi kurtaracak müthiş yağ yaktırıcı detoks hazırlayacağız. Malzemeleri çok kolay genellikle her mutfakta bulanabilecektir.

Bu kür arkadaşlar su içmekte zorlanan ben su içemiyorum, günde 1 bardaktan öteye geçemiyor çok zorlanıyorum su içerken diyen arkadaşlarımız için de mükemmel bir alternatif olacak.

Çok faydalı bir detoks bu zaman içerisinde de bize yağ yaktıracak, ödem attıracak, şişkinlik, kabızlık gibi durumlardan da bizi kurtaracak.

Detoks içeceğimizin malzemelerinden, yeşil elmanın, dereotunun aroması, salatalığın o müthiş kokusu ve limonun vermiş olduğu metabolizma hızlandırıcı güzel Aroma ile birlikte çok harika bir kür hazırlamış olacağız, bunun ötesinde ertesi gün akşama kadar sürahimiz bitene kadar bol bol da sıvı tüketimi yapmış olacağız.

Detoksumuzu hazırlamak için malzemelerimizi bir sürahi içerisine almaya başlayalım. Salatalığı halka halka doğrayalım bu kürde dereotu kullandık, dilerseniz nane de kullanabilirsiniz. Dereotunun içerisinde yüksek oranda C vitamini var. Ve bundan faydalanmanız için çiğ olarak suyumuzun içerisine attığımızda bizde müthiş etkiler ortaya çıkartıyor. Yarım Yeşil Elma kullanıyoruz ve onu da sürahi içerisine doğrayalım. 1 adet Çubuk tarçın ilave ediyoruz. Ve üzerine maden suyu ilave edelim . Yapılışı da bu kadar basit canım arkadaşlarım.

Burada emziren annelerde  Bol bol kullanabilirler bu kürü hamilelerde rahatlıkla içebilir. Çünkü içerisinde onlara ve bebeklerine zarar verecek herhangi bir malzeme, bir madde yok maden suyu zaten içiyorlar, hamile bayanlarımız bunu da kolaylıkla ve severek kullanabilirler.

Bu detoks içeceğimizi Akşamdan hazırlıyoruz canım arkadaşlarım çünkü bütün bu içerisindeki sebzelerin ve meyvelerin tüm aroması ve vitaminleri akşamdan sabaha kadar suyumuzun içine geçiyor ve bizimde onlardan en yüksek oranda faydalanmanızı sağlıyor. Bu sebeple akşam hazırlayın Ertesi sabah başlayın.

Akşama kadar yavaş yavaş suyumuzu tüketelim. ben bu kürü arkadaşlar yıllardır yapıyorum Ve gerçekten kendi hayatımda çok faydasını görüyorum. Bu kürü uygulamak için illaki çok kilolu olmanız gerekmiyor. kilonuzu koruyabilmek ve formda kalabilmek için kilo almamak için de bu kürü hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Gerçekten çok güzel oluyor çok ferahlatıcı , Aynı zamanda inanılmaz güzel de bağırsak çalıştırıyor. sindirim sistemine çok güzel etkileri var . Bunu zaten Kullandıkça fark edeceksiniz içerisinde maden suyu olmasını da tabii ki etkisi var , arkadaşlar bu içeceği kullandığınız süreçte sağlıklı, kuş gibi hafif hissettirecek, adım atarken bile bunu hissedeceksiniz çünkü şişkinliklerden ödemlerden kurtulacaksınız, bağırsaklarınızı çalıştıracağı için de kesinlikle kabızlık problemi yaşamayacaksınız bu kürü kullandığınız süre boyunca inanılmaz güzel etkiler yaşayacaksınız.

Evet canım arkadaşlarım daha fazla kür ve detoks için Youtube/seherakgül kanalıma beklerim Abone olmayı da unutmayın.

(Visited 23 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..