Çok Hızlı Yağ Yaktıran Kahveyi Sabah Akşam İç Ayda 10 Kilo Ver Zorlanmadan Zayıfla

Merhaba arkadaşlar kahve severlere bir haberim var.Mis kokulu türk kahvemizin içerisibe 1 kaşık bundan ekle ve birçok sorunu toptan hallet..

Kahve kültürünüzü alt üst ediyorum evet..Gün içerisinde severek tükettiğimiz bir içecektir Kahve. Zİnde olmak,enerjik hissetmek, sakinleşmek rahatlamak istiyorsak bir kahve içmeliyiz.

Dostlarla bir araya geldiğimizde,misafirimize ikram etmek istediğimizde hemen kahve gelir aklımıza.Bu sadece bizim ülkemizin değil tüm dünya kültürüne yer etmiş güzel bir alışkanlık.

Kahvemizi ister sadece içelim istersek sütlü içelin nasıl olduğu önemli değil nasıl daha faydasını artırırız işte o yöntem.

Bende kahvesine tereyağ atmayı ve o lezzeti sevenlerdenim.Sizler için detaylı anlatımıyla videosunuda çektim ve buraya bırakıyorum.İzleyin öğrenin ve sizlerde deneyin.

MALZEMELER;
-1tatlı kaşığı türk kahvesi
-kaşığın ucuyla azıcık tarçın
-1 çay kaşığı tereyağı
-1 çay fincanı su

Kahveye tereyağı katmak canım arkadaşlarım yöntem bu; Kahveye katılan tereyağı vücut için şekerden daha iyi olduğu kanıtlanmış bir bilgi arkadaşlarım.
Sizlere Tereyağlı kahveyi popüler yapan kişiden de bahsedeyim; Tibet’de tırmanış yaparken enerji vermesi için tereyağlı kahve tüketen Dave Asprey bu yöbtemi kullanan sporcu.Hem dikkatını artırmak hemde enerjisini yükseltmek için tükettiğini açıklamıştır

Bu yöntemi bende deneyip çok sevenlerdenim. Sizlerde denediğinizde tadının çok daha lezzetli olduğunu göreceksiniz.

Tabiki uyarmadan geçemiyeceğim, tereyağınız doğal ve organik olmalı. Organik tereyağ bulmak ülkemizde hiç zor değil buna çok dikkat etmelisiniz.

Haydi deneyin ve soru ,görüş ve önerilerinizi bize yazın

 

(Visited 836 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..