Çok Hızlı Zayıflatan Ödem Attırarak 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Karpuz Diyeti

Bugün sizlerle birlikte bir haftada 5 kilo verdirecek olan karpuz diyeti ni konuşacağız tüm Bir hafta boyunca bol bol karpuz yiyeceğiz ancak değişik değişik şekillerde yapacağız hiç sıkılmayacağınız, bıkmayacağınız bu diyetten bahsedeceğim

Ve hafta sonunda göreceğiz ki tartıda çok güzel rakamlar bizi karşılıyor ve gerçekten vücudumuzdaki yüksek oranda toksinleri arttırarak, vücudu kilo verimini adapte edecek.

Bu diyette sadece karpuz yok arkadaşlarım. 1 adet salatalık ve lor peyniri ile karpuzu salata gibi hazırlayacağız.

Evet  şimdi olarak karpuz salatası ile başlayacağız istediğiniz herhangi bir öğünde bunu kullanabilirsiniz 3 öğün yapacağız. Bir hafta boyunca uzun değişik değişik şekillerde bu üç önümüzde kullanacağız ortalama 150-200 gram kadar karpuz kullanacağız

Karpuz içerisinde 16 miligram folik asit var çok önemli bir asit bileşeni arkadaşlar Karpuzda bulunan yağ yakmaya ve özellikle bağırsak çalıştırmaya yönelik bir asit bu yeni içerisinde bolca potasyum bulunuyor. Yani bu bir hafta boyunca vitaminden mineralden yoksun kalacağız diye korkmayın diyetimize tam olarak da uyacağız bağırsaklar canavar gibi çalışacak yani çok güzel bir şekilde vücut temizliği yapacağız.

 

Vücudumuzdaki ödemleri, fazlalıkları Bu diyet sayesinde bir haftada atacağız müthiş bir şekilde kilo verme yolculuğumuzda tekrardan devam edeceğiz.

Evet hemen hazırlanışına geçelim karpuzu ve salatalığı doğrayalım ve içerisine 60 gram kadar Yaklaşık 3 yemek kaşığı lor peyniri ekleyelim.

 

Lor peyniri  muhteşem bir protein kaynağı arkadaşlar, neredeyse yumurtayla aynı değerlere sahip yüksek oranda Biotin içerir.

İkinci karpuz tüketme şeklimiz ise böyle doğrudan doğrayarak da kullanabiliriz. Karpuzun beyaz kısımları en çok faydalı kısımları en yüksek oranda lif içeren kısımları bu kısımları buraları ile beraber tüketirsiniz çok daha güzel olur .

Üçüncü karpuz tüketme şeklinde geçelim, Benim en çok sevdiğim karpuz yeme şekli bu şimdi doğradığımız karpuzları  blender’ın  içerisinde dolduruyorum  ve  içerisine soğuk suda ekleyerek çekiyoruz.

Üçüncü karpuz tüketme şeklinde geçelim, Benim en çok sevdiğim karpuz yeme şekli bu şimdi doğradığımız karpuzları  blender’ın  içerisinde dolduruyorum  ve  içerisine soğuk suda ekleyerek çekiyoruz.

Bunu bir sabah kahvaltısı olarak yapabilirsiniz.

Karpuz detoksunun bir gününü şöyle kısaca özet geçelim,

Sabah kalktık önce  tarçınlı kahvemizi hazırlayalım ve yudum yudum içelim, bol bol suyumuz içiyoruz.

Tarçınlı kahve yapılışıni tekrar izleyin ve en lezzetlisini yapın canım arkadaşlarım.

Göbek Yağlarını Parçalayan Kilo Verdiren Tarçınlı Kahve

Arkasından kahvaltı vakti geldiğinde de önce karpuz suyunu içerek başlıyoruz.

Daha sonra en az 2-3 saat geçtikten sonra öğlende karpuz salatası hazırlayıp yiyerek öğünümüzü geçiriyoruz.Akşam ise karpuz dilimleri hazırlayıp sadece karpuz yiyerek günü tamamlıyoruz.

Canım arkadaşlarım bu şekilde karpuz diyetini tam bir hafta boyunca yapıyoruz gün içerisinde suyu bol tüketiyoruz   2 fincan yeşil çayımızı içiyoruz ve akşam 7’den 7.30 en geç 8’den sonra Mümkünse hiçbir şekilde bir şey yemiyoruz çay kahve sade soda bol bol su içebiliriz.

Evet karpuz diyetimiz bu şekilde arkadaşlar daha fazla diyet tarifleri, detokslar öğrenmek için Youtube/seherakgül kanalıma bekliyorum.

 

(Visited 534 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..