Çok mu Yedin, Diyet mi Bozdun? 1 Gecede 3 Kilo Verdiren Karışımı İç-Bağırsakların Tertemiz Olsun

Merhaba canım arkadaşlarım yemekleri çok mu yedin,ya da diyetini mi bozdun sizlere 1 gecede 3-4 kilo kadar kilo verdirecek bir yöntemden bahsetmek istiyorum.

Bu yöntem ile kolon temizliği yapacağız ve bağırsakları temizleyeceğiz. Bağırsaklarımız biliyorsunuz kıvrımlı bir yapıya sahip ve o kıvrımlar da zaman zaman tortular birikebiliyor ve sindirim yavaşlıyor, şişkinlikler, kabızlık ile kilo alımları başlıyor bir türlü kilo veremiyoruz.

İşte bu sizlere tüm detaylarını videomda anlattığım temizliği ayda bir kez veya 15 günde bir kez yaparsak çok ciddi şekilde sindirimin hızlandığını, kabızlık probleminin ortadan kalktığını göreceksiniz ve çok güzel bir şekilde zayıflamanızın hızlandığını göreceksiniz.

Evet canım arkadaşlarım bağırsak temizleyen kürün yapılışına geçelim ve hazırlamaya başlayalım. Önemli detaylardan bir tanesi büyük boy bir su bardağı kullanacağız arkadaşlar. Ve bu bardağın içerisine 1 silme yemek kaşığı İngiliz tuzundan ekliyoruz. Toz şekere benzeyen kristal şekilde görünümlü ürünün adı İngiliz tuzu ,dikkat edin lütfen İngiliz karbonatı değil İngiliz tuzu.

Tüm her yerde bulabilirsiniz rahatlıkla fiyatı da çok çok ucuz bir fiyata arkadaşlar Hiç sıkıntı yaşamazsınız bunu kolon temizliği için mutlaka yapın. Çünkü bağırsak temizliği her şeydir eğer bağırsaklarımız düzgün çalışmıyorsa kilo da veremiyoruz zayıflama konusu problem haline geliyor .

Şimdi kullanımındaki detaylarına geçelim diğer önemli detay, çok güzel bir şekilde eritmeye gayret edin arkadaşlar içinde bir tane bile kristal kalmasın iyi karıştırın ve eritin. Bu karışımı özellikle midemiz boşken kullanmamız çok önemli akşam yemeklerinden 3-4 saat sonra içersek çok daha faydalı olacaktır.

Tabii o arada da bir şeyler lütfen tüketmemeye gayret edin. Midemiz sindirimi tamamlanmış olsun. Bunlar çok önemli detaylar özellikle ertesi gün işe gitmeyeceğiniz bir günün gecesinde bunu yapın. Çünkü ertesi gün düzenli aralıklarla ve sık sık lavaboya gitme ihtiyacı oluşacak böyle İshal olmuş gibi koşturarak lavaboya gidebilirsiniz, bu etkilerden korkmayın çünkü bunlar zaten beklenen etkiler Sevgili arkadaşlarım.

Bir de daha iyi etki alabilmek için bunu böyle içtikten sonra üzerine de bir detay daha var söylemek istediğim

Bu hazırladığımız ingiliz tuzlu suyun tadı şu an çok acı arkadaşlar bunu mümkünse bir dikişte içmeye gayret edin öyle yudum yudum içmeye çalışarak kendinize işkence çektirmeyin.

bunu dediğim gibi söyle burnunuzu kapatın bir dikişte tamamını için ve çok önemli bir detay daha arkadaşlar ilerleyen günlerde ay bu çok güzel bağırsak boşaltıyormuş ben bunu sürekli kullanayım gibi bir hatayı kesinlikle düşmeyin. ayda bir ya da en erken 15 günde bir, 3 haftada bir bunu deneyin. Onun dışında her gün her gün yemek yiyip bunu içeyim çıkartayım böyle bir döngüye sakın girmeyin sakın,kendinize bağırsaklarınızı zarar vermeyin

Sizlere faydalı olacak doğal ürünlerle hazırladığım diğer kürlerimide görmek için Youtube7seherakgül kanalıma bekliyorum. Abone olmayı unutmayın lütfen.

 

(Visited 673 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..