DENENMİŞ..!Günde Yarım Kilo Verdiren Altın Yoğurt Kürü HERKES KİLO VEREBİLİR..!

Merhaba canım arkadaşlarım bugün sizlere efsane yoğurt kürlerinden sizi kısa sürede zayıflatacak, vücudunuzu forma sokacak, kalça, basen, bel bölgesindeki yağlardan özellikle bölgesel depolanmış yağlardan kurtaracak, ödem attıracak harika bir yoğurt kürü

 Evet bugün kürümüzde zayıflama üzerinde etkisi bütün bilim çevreleri tarafından kanıtlanmış zerdeçal kullanıyoruz

Altın Yoğurt Kürü Malzemelerimiz

Zerdeçal; vücutta yağ tutulumunu engelleyen damarlarda kaslarda ve organların içerisinde iç organların içinde yağlanmayı önleyen müthiş bir baharat ,

Ayrıca metabolizmayı çok doğal yoldan hızlandırarak sürekli kilo verememe şikayetlerimizi önleyecek zencefil baharatımızıda kürümüzde kullanacağız.

Sevgili arkadaşlarım bağırsak yapısını kayganlaştırıcak, büyük abdestimizi çok kolay yapmamızı sağlayacak, sindirim sistemimizi, boşaltım sistemimizi düzenleyecek zeytinyağı da bu kürün içerisine olacak.

Kürümüzün  olmazsa olmazı karabiber, çünkü karabiber , zerdeçalın etkisini kürlerde maksimum düzeye çıkarması için kullanmamız gerekmektedir.

 Ev yoğurdu kullandığımız bu Kürde kilo kayıpları yaşayacaksınız bu sizi daha da motive edecek, her sabah uyandığınızda birazcık daha incelmiş olduğunuzu fark edeceksiniz.

Altın Yoğurt Kürü Yapılışı

 Sevgili arkadaşlarım bir kase içerisine 4 yemek kaşığı yoğurdu alalım, üzerine baharatlarımızdan 1 çay kaşığı dolu dolu ekleyelim. Sadece karabiberi çay kaşığının ucuyla az ekliyoruz.

Ve anne sütü ile eşdeğer besin maddelerine sahip olan zeytinyağından da bir yemek kaşığı kadar kürün içerisine karıştıralım sevgili arkadaşlarım ve tüm malzemeyi karıştırıyoruz .

Hazırlanışı çok basit ve her evde bulunabilecek malzemeler ile hazırlanıyor kürümüz.

Altın Yoğurt Kürü Kullanımı

Haftanın üç günü kürümüzü kullanacağız canım arkadaşlarım ,geceleri yatmadan yarım saat veya bir saat önce yersek çok daha etkili olur üzerine bol bol su içebilirsiniz hiçbir sakıncası yok

Sabah tartıda eksilmeleri göreceksiniz Ve  hiç abartmadan söylediğim gibi gün be gün sizi ince ettiğini fark edeceksiniz

Çünkü çok hızlı şekilde Sizin vücudumuzda ödem attıracak gereksiz o hücrelerde kaslarda organları çalışmalarını engelleyen fazla suyu yani ödem dediğimiz o toksin dolu suyu çok rahat bir şekilde attıracak. Eğer kabızlık probleminiz varsa çok kısa bir sürede çözmenize yardımcı olacak ve zayıflama yolunda motivasyonunuzu yükseltecek.

Daha fazla ödem attıran, zayıflama süreçlerinizde size destek olacak doğal kürlerimizden öğrenmek için sizleri Youtube/seherakgül kanalıma bekliyorum. Abone değilseniz abone olmayı da unutmayın. Instagram dan da bizi takip edebilirsiniz.

(Visited 415 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..