Diş Macununu Cildinize Sürün İnanamayacaksınız/Diş Macunu ile En Ucuz ve Etkili Güzellik Hileleri

Merhaba arkadaşlar Hoş geldiniz Bugün yine sizlerle birlikte çok ucuza Diş Macunu ile mucize güzellik maskesi hazırlayacağız . Evet arkadaşlar bugün Diş macununun 4 farklı uygulamasını göstereceğim. Hazırlayacağımız maskemizin videosunu da tüm detayları ile hazırladım, sizler mutlaka izleyin ve sonrasında uygulayın canım arkadaşlarım.

Bu maskede arkadaşlar bebek pişik kremi kullanacağız, ben bu kremi 3 yıldır kendi ellerimde nemlendirici olarak kullanıyorum. Evet 1 adet diş macunu kullanacağız fakat mi diş macununun beyazlatma özelliği biraz baskın olacak arkadaşlar ,yapacağımız uygulamada bir miktar vazelin gerekiyor ve  maskemizin kullanım öncesi için gereken elma sirkemizi de hazır edelim.Ve uygulamak için de makyaj pamukları ve diş fırçası işimize yarayacak

Diş Macunu Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Arkadaşlar ilk uygulamamızın hazırlanışı oldukça basit, bunun için Vazelin ile diş macununu karıştıracağız bu uygulama sivilceleri kurutmak üzerine yapacağımız bir işlem olacak, Öncelikle elma sirkesi kullanıyoruz. Göz altlarına sürmeden elma sirkesi ile cildimiz güzelce temizleyelim.

Şimdi artık şöyle bir uygulama yapacağız arkadaşlar macunun sivilcelerin tam üzerine sürüyoruz,eğer aktif bir sivilce var ise o bölgenizde üzerine biraz diş macunu sıkıyoruz sivilcelerimizin üzerine çok hafif dairesel hareketlerle de yayabiliriz ve uygulama sonrası en az 15 dakika bekletiyoruz arkadaşlar .

Diş macunu içeriği mikrop ve bakterileri öldüren içeriği sebebiyle maddeler sebebiyle sivilcelerimizi kurutuyor arkadaşlar genç arkadaşlar ergenlik döneminde olan arkadaşlar ya da cilt hassasiyeti taşıdığı için sürekli sivilcelerle uğraşmak durumunda kalan arkadaşlarım bu yöntem çok kolay Sadece evinizin banyosundan gidip diş macunu alacaksınız ve sivilcelerimizin üzerine sürüp en az 15 dakika bekleyeceksiniz ve ılık suyla yıkacaksınız arkadaşlar.

Evet bu uygulamadan sonra ılık su ile cildinizi yıkadıktan sonra  pişik önleyici kremi cildinize sürerek sonuçlandıracaksınız. Müthiş etkili ve iyileştirici bir maske olduğunu göreceksiniz.Size önerim bu işlemi uykudan önce yapın ki cildiniz sabaha kadar dinlensin.

 

 

Evet arkadaşlar şimdi gelelim ikinci uygulama şeklinize yine hemen cildinizi temizliyoruz kullandığımız temizleme toniği ile Ya da ben elma sirkesi kullanıyorum bildiğiniz gibi onunla bir güzel cildimizi temizleyerek hassas bir şekilde güzel bir şekilde temizleme işlemi sağladıktan sonra maskelerin cildimize iyi şekilde nüfuz etmesi biliyorsunuz temizlikten geçiyor Öncelikle diş macununu bu defa tüm cildimize yayacağız Arkadaşlar, bir önceki uygulamada sadece sivilceler üzerine yapmıştık bu uygulamada bütün cildimize göz altlarına dikkat ederek arkadaşlar göz altlarına kesinlikle sürümüyoruz tüm cildimize güzel bir şekilde ince bir tabaka halinde arkadaşlar çok kalın olmasına gerek yok dairesel hareketlerle göz altları ve dudak üzerimize dikkat ederek güzel bir şekilde uyguluyoruz arkadaşlar .

Ve  bu şekilde 15 dakika bekliyoruz ve sonrasında ılık su ile yıkıyoruz arkadaşlar .Uygulamamız bu kadar.

Evet şimdi gelelim 3. uygulamamıza  kuru ciltler için bir uygulama olacak arkadaşlar .Evet şimdi bunun için bir çay kaşığı kadar diş macununuzu kapımızı alıyoruz yine bir çay kaşığı kadar vazelinle karıştıracağız bir güzel arkadaşlar çok güzel bir şekilde homojen şekilde karıştırıyoruz ,vazelin arkadaşlar cildi kurutma etkisine karşı bir önlem  oluyor bizim için aynı zamanda da Diş macununun bu güzel etkisinden yararlanmış olacağız

Güzel bir şekilde karıştırıyoruz. Bu üçüncü uygulama cildi kuru olanlar ve kurumaya meyilli olan arkadaşlar için geçerli yoksa cildiniz yağlıysa zaten hiçbir şekilde vazelin kullanmamıza gerek kalmıyor .

Karışımımız çok güzel sakız renginde oldu , Evet aynı şekilde göz altları ve dudak çevresinde dikkat ederek uyguluyoruz ,Arkadaşlar bu arada dudak üstümüze sürebiliriz  ince bir tabaka halinde vazelinle karıştırmış olduğumuz diş macunu güzelce uyguluyoruz .

Arkadaşlar şimdi bu şekilde de en az 15 dakika cildinizde bekletip ılık su ile ve sonrasında bir cilt temizleyici ile yıkıyoruz Bu uygulamayı da tamamladık.

Şimdi 4 ve son uygulamaMıza geçiyoruz Arkadaşlar şimdi bu uygulama biraz hassas bir uygulama Lütfen bu uygulamayı yaparken çok hassas hareketlerle yapınız ,

Siyah noktalar ,beyaz noktalar için tamamen cilt temizleyici bir uygulama Arkadaşlar bir miktar diş macunu özellikle burun üstümüzde yoğunlukla bulunan siyah noktalarımızın üzerine sıkıyoruz ve yumuşak hareketlerle yumuşak diş fırçası ile çok sakin hareketlerle burun çevremize ,burun üstümüze ,alın bölgemize diş macununu uyguluyoruz ve  cildimizde gözle görülür ve çok faydalı bir temizleme sağlıyoruz arkadaşlar.2 -3 Dakika sonra da cildimizi yıkayarak temizliyoruz. Hemen üzerine nemlendirme kremimizden sürüyoruz.

Sizlere anlattığım diş macunu maskelerimizi haftada yalnızca bir kez cildimiz de uyguluyoruz , daha fazla yapmıyoruz Çünkü dediğim gibi diş macunun aşındırıcı bir etkisi var uygulamayı yaparken gerçekten çok hassas davranın cildinize karşı bir de dediğin gibi çok yumuşak bir fırça kullanıyoruz  

Mümkünse maskelerinizi Gece yatmadan önce yapalım Eğer vaktiniz varsa maekemizi yıkayıp hemen uyuyalım bu şekilde daha faydalı emin olun

 

Maskemizi uygulayıp sonuçlarını bizlere yazarsanız seviriniz.Sizleri daha fazla tüm detayları ile anlattığım doğal kürlerin,doğal maskelerin olduğu Youtube/seherakgül kanalıma bekliyorum. Uygulamalarımız sizlerde mutlaka deneyin ve gerçekten güzel dönüşlerinizi bekliyorum.

(Visited 377 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..