Ev Yapımı Tüy Dökücü Doğal Krem/Güzellik ve Bakım

Merhaba canım arkadaşlarım bugün çok kişiyi rahatsız eden istenmeyen tüylerden nasıl kurtuluruz bunu çözümünü en doğal yollardan nasıl çözeriz bunu konuşalım ve sizlere ev yapımı istenmeyen tüylerden kurtaran tüy dökücü krem tarifim var.

Bu arada sizlere teşekkür etmek istiyorum çünkü her geçen gün kalabalık kocaman bir aile oluyoruz. Umarım sizlerle birlikte uzun ve güzel bir yolculuk yaparız arkadaşlar.

Tüy Dökücü Doğal Krem Malzemelerimiz

  • 4 tatlı kaşığı öğütülmüş kaya tuzu
  • 2 tatlı kaşığı karbonat
  • yarım limon

Tüy Dökücü Doğal Krem Yapılışı

Canım arkadaşlarım kremimizi hazırlamak için bir kap içerisine malzemelerimizi alalım. Limon ve karbonat bir reaksiyon oluşturacak ve köpürme oluşacağı için bir süre çok yavaş hareketlerle karıştırarak kremimizi hazırlayalım. Köpürme söndükten sonra artık kullanılmaya hazır olacaktır.

Tüy Dökücü Doğal Krem Kullanımı

Kremimizi cildimize uygulamak için tüylerimizi önce temizlemeliyiz canım arkadaşlarım. Tüy temizliğinin ardından 24 saat geçtikten sonra bu kremi cildimize uygulayabiliriz. Fazla bastırmadan tahriş etmeden tüyünden arındırdığımız bölgelere bu remi sürelim ve yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkayarak temizleyelim.

Kullanımı çok basit olan bu ev yapımı doğal tüy dökücü kremimiz ile süreç içerisinde tüylerinizin köklerinin zayıfladığını ve azalmaya başladığınızı göreceksiniz. Eğer sabırlı olursanız ve bu kremi kullanmaya devam ederseniz daha net sonuçlar alabilirsiniz canım arkadaşlarım.

Daha fazla en doğal malzemelerle hazırlanmış eve yapımı maskeler, kremler, zayıflama kürleri öğrenmeniz için mutlaka Youtube/seherakgül  kanalıma abone olun. Bizi Instagram/seherakgül sayfamızdan da takip edin.

(Visited 76 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..