Evde Kilo Vermek İsteyenler İçin Etkili 2 Yöntem/Gerçekten Zayıflatıyor

Merhabalar canım arkadaşlarım  bugün binlerce kişinin gerçek anlamda kilo verdiği iki yöntemi sizlerle paylaşacağım bunları daha önce sayfamda ayrı ayrı kürler olarak paylaşmıştım fakat birlikte kullanımının çok daha etkili olduğunu  uygulayan arkadaşlarımızla deneyimledik ve harika kilolar vererek etkisini kanıtladık.

Arkadaşlar bu iki yöntemin bir tanesi sabah kalktığımızda yapılacak bir tanesi gece yatarken yapılacak ve çok kolay yöntemler. 

Sabah kalktık. Elimizi yüzümüzü yıkadık. 1 tatlı kaşığı elma sirkesi, Üzüm sirkesi olmaz Arkadaşlar elma sirkesi kullanacağız mutlaka .

Ve bir tatlı kaşığı bal ekleyeceğiz Bal mide hassasiyeti olan arkadaşlarımız için dengeleyici bir unsur yani sirkenin midemize dokunmasını engelliyor.

Bal aynı zamanda sabah açlık halimizi bastırıyor, dengeliyor, kan şekerimizi ortalama seviyelere çekerek bizim kahvaltılara kurt gibi saldırmamızı engelliyor arkadaşlarım.

Burada dikkat edilmesi gereken ikinci bir husus ise ılık su kullanılması , Çünkü midemize sabah ilk olarak bu gidecek bu yüzden lütfen bu hususa çok dikkat edelim. Eğer bunu gerçekten ılık su ile yaparsak inan güzel faydalarını göreceğiz

Şeker hastası olan arkadaşlarımız bu karışıma bal koymadan kullansınlar. 1 ay boyunca her sabah kullansınlar ve şekerlerini ölçsünler inanılmaz güzel değişimlerin olduğunu görecekler.

Evet canım arkadaşlarım Sabah kalkıyoruz, Elimizi yüzümüzü yıkıyoruz. Bu karışımı hazırlıyoruz ve içiyoruz 20 dakika sonra kahvaltımızı yapıyoruz .

Kahvaltımıza ekmek kullanmazsak çok daha güzel sonuçlar elde ederiz.

İkinci kürümüze geçelim; pul biberli yoğurt kürü ile gerçekten inanılmaz güzel bir kür. Fakat doğru uygulanmalı Pulbiber  metabolizmayı hızlandırıyor, nane kullanacağız pul biberin mideye olan etkilerini azaltıyor ve dengeliyor ve kimyon kullanacağım özellikle gaz problemleri yaşayanlar şişkinlikten şikayetçi olanlar , kimyonu sizler hayatınıza mutlaka dahil edin ve limon kullanacağız metabolizmayı hızlandırır bağırsakları harekete geçirir ve yine gaz oluşumunu Önler, arkadaşlarım 3 yemek kaşığı da yoğurt var kürümüzde. 

Kürümüzün malzeme miktarşarı ise bir çay kaşığı arkadaşlar, hepsinden bir çay kaşığı kullanıyoruz.  Dünyanın en güzel bağırsak çalıştıran, mide asidini azaltan kürünü hazırladık.

Kürümüzün kullanımı ise akşam yemekleri yerine boş ideye sadece yoğurt küründen yiyerek tüketeceğiz. Tüm detayları videomda anlattım lütfen kürlerimizin yapılış aşamalarını ve püf noktalarını izleyerek öğrenin sonrasında uygulayın.

Daha fazla kür için Youtube/seherakgül kanalıma abone olun .

 

(Visited 335 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..