Gece Boyu YAĞ YAKTIRAN Kür🔥 İNANILMAZ ama GERÇEK😌 Sabah Dümdüz Karınla Uyan Denenmiş

İnanılmaz ama gerçek bir kür ile sizlerle birlikteyim.Gece uykuya yatmadan önce bunu içiyorsunuz ve sabaha kadar vücudunuzun yağ yakma potansiyelini harekete geçirerek  dümdüz bir karın ile sabaha merhaba diyin.

Abartmıyorum Tabii ki bir gün içerisinde 45 kiloya inmeyeceksiniz arkadaşlar ama süre içerisinde gerçek anlamda fayda sağlayacağınız harika bir kür

Kürün yapılış aşamalarını ve tüm püf noktalarını anlattığım videomu buraya bırakıyorum izleyin ve benimle birlikte hazırlayın.


Herkesin evinde bulunabilecek basit malzemeleri saymaya geçiyorum.

  • 1 su bardağı su
  • yarım limon
  • çay kaşığı ucuyla zencefil
  • çay kaşığı ucuyla tarçın
  • 1 çay kaşığı bal

 

Arkadaşlar bardağımızın içerisine yarım limonun suyunu sıkalım, limon çok güzel bir yağ yaktırıcı çok güzel bir metabolizma hızlandırıcı  biliyorsunuz ,zencefilimi tarçınım ve bir miktarda balım var.

Evet canım arkadaşlarım limon suyu kaşığının ucuyla birazcık zencefil birazcık Tarçın ve yaklaşık 1 çay kaşığı dolusu bal kullandım malzemelerimizin üzerine bardağı dolduracak kadar soğuk su kullanıyorum buna kaynar su ilave etmeyelim en fazla ılık su olabilir.İyice karıştırarak içime hazır hale getirelim.

Kürün kullanımı..

Akşamları özellikle 7.30 veya 8’den sonra  lütfen ağzımıza hiçbir şey sürümüyoruz su ,çay ,kahve ,sade soda bunlar olabilir ama yiyip içme kesinlikye yememeliyiz.Belirttiğim saatlerde yiyecek tüketmeyerek sindirim sisteminizi boşaltın midenizde boş olsun ve yatmadan önce bu kürü içiyoruz gece boyu yağ yakıyoruz. Hiç abartı değil hiç şaşırmayın Çünkü vücudumuz güzel ve kaliteli bir uyku esnasında çok güzel yağ yakıyor. Bu kürü yatmadan önce içiyoruz siz  uyurken vücudumuzda leptin hormonunu yağ yakan hormon hale geçirerek gece boyu yağ yakmanızı sağlıyor

1 ay kadar devam edebiliyorsunuz yapmış olduğunuz diyetlerle birlikte de bu kürü kullanabilirsiniz sabah tarçınlı kahvenizi içer gece de yatmadan önce bu kürü rahatlıkla içebilirsiniz canım arkadaşlarım.

Canım arkadaşlarım soru görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünde bana yazabilirsiniz.Facebook ve Instagram‘dan da takip etmeyi unutmayın Kendinize çok ama çok iyi bakın Hepinizi Allah’a emanet ediyorum

(Visited 1.672 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..