Gece Boyu Yağ Yaktıran Sağlıklı İçecek/Sabaha Kuş Gibi Uyanabilirsiniz

Merhabalar canım arkadaşlarım bugün yine sizlerle birlikte şişkinlik ve ödem problemi , kabızlık problemi yaşayan arkadaşlarımız için çok güzel bir kür hazırlayacağız. Metabolizma hızlandıran, yağ yaktıran ve bağırsaklarımızı çalıştıran harika bir kür.

Bağırsaklarında problem olan, kabızlık yaşayan arkadaşlarım bu problem sizin kilo verme süreçlerinizde en büyük engeliniz olacaktır. Öncelikle bu problemi çözmeniz gerekmektedir.

Hazırlayacağımız Kürün yapılış aşamalarını videomuzdan izleyin canım arkadaşlarım.

Yağ Yakan Kür Malzemeleri

  • Maydanoz
  • Salatalık veya 1 elma
  • Nane Yaprağı
  • Limon

Malzemelerimiz bunlar arkadaşlarım ödem attıran şişkinlik azaltan metabolizmayı hızlandıran özelliğinden sıkça bahsettiğim maydanoz kürümüzün ana malzemesi.

İçerisinde yüzde doksanı neredeyse su olan müthiş lifli yapısıyla bağırsaklarımızı çalıştıracak olan salatalık diğer malzememiz

Limon kullanacağız arkadaşlarım yağ yakma özelliği var bağırsaklarımızı çalıştırma özelliği , birkaç tane nane yaprağı ilave ettiğimizde gerçekten müthiş bir içecek elde etmiş olacağız.

Bütün malzemelerimizi Hepsini blender veya mutfak robotumuz da çekeceğiz ,biraz pütürlü bırakabilirsiniz daha da ince çekebilirsiniz bunun tercihini tamamen sizlere kalmış.

Bir miktarda zencefil ekleyebilirsiniz içerisine zaten önceki kürlerimizden artık biliyoruz zencefilin yağ yakma özelliği olduğunu arkadaşlar ve 1 su bardağı  normal içme suyu kullanacağız soğuk olması tercihimiz Çünkü sebzelerimiz E vitamini burada bozulmasın istiyoruz kıymetli arkadaşlarım

Yağ Yakan Kürün Kullanımı

Kürümüzü ramazanda kullanacaksanız eğer iftar sahur arasında özellikle İftardan 1 saat sonra bu ürünümüzü içersek iftar sonrası oluşan ağırlıkları alacağı gibi aynı zamanda Tüm gece boyunca da sizin yağ yakmanıza yardımcı olacaktır.

Kürümüzü kullanırken 15 günü geçmeyelim arkadaşlar Çünkü içerisine maydanoz ve limonun ihtiva eden kürlerde 15 günü geçmiyoruz 15 gün kullandıktan sonra ara verip tekrardan Kullanıma başlayabiliriz

Çok basit gibi gördüğümüz şeyler vücudumuzda inanılmaz faydalar sağlıyorlar bu küçük detayları hayatımıza dahil edersek gerçekten zayıflama sürecimizde de çok motive oluruz yapabiliriz arkadaşlar yapamayız deyip vazgeçmeyelim bir yerlerden başlamak gerekir

Instagram’dan bana ulaşabilirsiniz ve orada sorularınıza cevap vermeye gayret ediyorum zayıflama sürecini birlikte atlatabiliriz .Youtube/Seherakgül kanalımda doğal kürler, doğal maskeler bulacaksınız. Abone olmayıda unutmayın.

(Visited 715 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..