Gece İçildiğinde Sabaha Kadar Yağ Yaktırıyor/Sabah Kuş Gibi Hafif Uyanın

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle birlikte, bize uyurken yağ yaktıracak güzel bir tarif hazırlayacağız. Evet arkadaşlar vücudumuz uyurken de yağ yakabiliyor. Tabii ki bunun şartları var. Hangi koşullarda vücut yağ yakımına geçiyor, hangi koşullarda metabolizma hızlanıyor bütün bunları konuşacağız. 

Uyurken yağ yakmak sabaha kilo vermiş olarak uyanmak mümkün arkadaşlar fakat doğru şeyleri yapmamız gerekiyor bunlar nelerdir, akşam sekizden sonra hiçbir şey yememiz gerekiyor Arkadaşlar, çay, kahve, su, sade soda bunları tüketebiliriz bunlar da hiçbir sıkıntı yok. Ve yatmadan bir saat önce de hazırlayacağımız karışımı yapıp içip yatıyoruz arkadaşlar güzel bir uyku çekiyoruz. İnanın bana akşam yatmadan önce tartılın sabah kalktığımızda tartılın farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz arkadaşlar.

Tarçın , limon kullanacağız ,toz zencefil  veya Taze zencefil de olur. Ceviz büyüklüğünde bir taze zencefili rendeleyerek de karışım da kullanabilirsiniz. Keçiboynuzu özü kullanıyoruz Arkadaşlar. Keçiboynuzu özü olmayan arkadaşlar bal kullanabilirler. O da yoksa evde bir adet portakal ya da greyfurt da kullanabilirsiniz 

Arkadaşlarım  bir tatlı kaşığı dolu dolu Keçiboynuzu özü  alıyoruz,

Keçiboynuzu özünün metabolizmayı hızlandıran, yağ yakımını hızlandıran aynı zamanda vücuda doğru bir tokluk ve verdiği ispatlanmış Arkadaşlar doğru tokluk diyorum Çünkü doğru bir yiyecek keçiboynuzu özü.

Tarçın kan şekerini dengeleyerek hücrelerde yağ depolanmasını engelleyen bir sistem oluşturuyor vücudumuzda. Bu sebeple insülin direncini kırılmasında da son derece önemli, geceleri tutan o tatlı krizleri sabah uyandığınızda o Kurt gibi aç uyanma hissinden bu içecek sayesinde kurtulacaksınız.

Zencefil de aynı şekilde arkadaşlar içeriğindeki maddeler sebebiyle kan dolaşımını hızlandırıyor, kan dolaşımı hızlandığı zaman boşaltım sistemi ve dolaşım sistemi doğal olarak sindirim sistemi hızlanıyor ve müthiş şekilde bir parçalanma süreci oluşuyor.  Müthiş bir içecek tadı da çok güzel kesinlikle müthiş bir tadı var.

Çok hoş limondan dolayı zencefilin o güzel aroması tarçının Güzel kokusu ve keçiboynuzu özünün vermiş olduğu o doğal tatlılık müthiş bir şerbet kıvamında arkadaşlar Kesinlikle içmekten çok keyif alacağınız düşünüyorum.

Akşam sekizden sonra hiçbir şey yemiyoruz ve çay kahve su soda sade soda bunları tüketebilirsiniz yiyecek yemiyorsunuz ekmek tatlılar hamur işleri , abur cuburlar bunların hiçbirisini 8’den sonra yemiyorsunuz,

Eğer zayıflama sürecinde iseniz kilo vermek istiyorsanız bunları hiçbir şekilde tüketmeyiniz. Yani doğru Karbonhidratlar, doğru proteinler kullanarak süreci bu şekilde atlatmaya çalışırsanız çok daha güzel olur,

Bu içeceği 2 hafta kullanıyoruz daha sonra bir hafta ara veriyoruz ve iki hafta daha kullanabiliyoruz bu şekilde  kullanımı var.

Bu kürde kullandığımız keçiboynuzu özüne alternatif olabilecek başka bir üründen bahsetmek istiyorum, keçiboynuzu özü sevmiyorsunuz ya da elinizde yok elinizde balda yok greyfurt Yok Portakal yok hiçbir şey yok. Elinizde sütünüz var tamam süt ilede  çok güzel bir karışım yapabilirsiniz. Çünkü arkadaşlar Süt yağ yaktıran hayvansal proteinler grubundadır yediğiniz zaman, içtiğiniz zaman size yağ yaktırır negatif kalorili besinler grubundadır. Bu ne demek sütü yediğinizde aldığınız kalori onu yakarkenkinden daha az oluyor, yani siz onu yakmak için daha çok uğraştığımız için süt direkt size kilo verdiriyor.

Arkadaşlar iyi bir süt bulduğumuzda bir çay kaşığı dolu dolu zencefilin ve yarım çay kaşığı tarçını mı sütüme ekledikten Sonra şöyle bir güzel karıştırıyorum tarçın birazcık dibe çökmesi geç olan bir baharat arkadaşlar o yüzden bu karışım birazcık güzel karıştın, 2-3 dakika boyunca karıştırın gördüğünüz gibi yağ yaktırıcı Sütümüzü de hazırlamış olduk Böylece sizlere 2 tarif vermiş oldum arkadaşlar bayramda size bu da hediyem olsun

Herkese iyi bayramlar, güzel güzel zayıflamalar diliyorum tarifi beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın Allah’a emanet olun 

(Visited 217 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..