Gençleştiren Kırışıklık Karşıtı Yumurta Maskesi-Bebek Gibi Bir Cilt İçin-Anında Etkisini Gösteriyor

Merhabalar canım arkadaşlarım ; Bugün sizlerle yumurta akı maskesi yapacağız benim en favori maskelerinden bir tanesi ,sebebi ise yumurta temin edilmesi çok kolay,hepimizin evinde yumurta bulunan bir malzeme , Ve birazcık toz şeker kullanacağız arkadaşlar malzemelerimiz bu kadar.

Yumurta Maskesi cildi çok besleyen bir maske. ben bu maskeyi ilk olarak geçen sene yapmıştım , inanılmaz  güzel bir cilt ile karşılaştım cildime uyguladığım Yumurta maskesi inanılmaz bir parlaklık canlılık ve yumuşaklık kazandırırdı Arkadaşlar ,

Bu üç etkiyi birden sadece bir yumurtanın akıyla elde edebiliyorsunuz inanılmaz güzel bir cilt bakımı yapıyor

Yumurta Maskesi nasıl hazırlanır tüm detayları ile Videomda anlattım canım arkadaşlarım mutlaka izleyin ve tüm püf noktaları öğrenin.

Yumurta Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Bir kabının içerisine yumurta beyazını ve 1 yemek kaşığı toz şekeri ilave ettikten sonra robot ile yumurtanın akı katı bir krema kıvamına gelinceye dek çırpıyoruz. Cildimizden akmaması gerekiyor.
Arkadaşlar cildimizin maske öncesi hazırlanmamız gerekiyor çünkü Yumurta maskesini temiz bir cilde uygulamalıyız.

Önce bir çay kaşığı kahve ve biraz zeytinyağı kullanarak cildime peeling yapacağım arkadaşlar ,peeling uygulaması maske öncesi gerçekten önemli cildi maskeyi hazırlıyor gözenekleri açıyor ve

Kahve ciltteki kan dolaşımını artırıyor hücreleri ve gözenekleri besliyor ve gözenekleri açarak maskeye hazır duruma getiriyor.Aynı zamanda siyah noktalardan da cildin temizlenmesinde bize inanılmaz yardımcı oluyor,

Peeling uygulamasını arkadaşlar cildimize çok aşırı baskı uygulamadan yavaş hareketlerde sakin ve oval hareketlerle uyguluyoruz ,maksadımız cildinizi temizlemek gözeneklerini açmak arkadaşlar. Peeling’i cildimize yaklaşık 5 dakika kadar uygulayıp sonrasında ılık su ile yıkayarak temizliyoruz. Dileyen temizleme jeli veya temizleme köpüğü de kullanabilir.

Temizlenmiş dinlenmiş cildimize yumurta ile hazırladığımız katı bir krema kıvamındaki Yumurta maskemizi bir fırça yardımı ile cildimizin her yerine sürerek uygulayabiliriz. Göz altına ,göz üstüne her yere rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Göz çevresi hatta kaş üzerlerine de sürülebilecek çok besleyici çok güzel sonuçlar elde edebileceğiniz bir maske. Cildinizde yaklaşık 20-25 dakika kadar bekletin ve temizleyin.
 

Sonuçtan hepinizin çok mutlu olacağınızdan eminim canım arkadaşlarım. Sizler için hazırladığım Yumurta Maskesi videomu ve daha fazla en doğal hazırlanmış maske ve organik sağlık bilgilerini görmek için sizleri Youtube/SeherAkgül kanalıma bekliyorum.

Canım arkadaşlarım yumurta akı maskesinin içindeki tüm malzemeler doğal tabiki ama  özellikle kuru, hassas ve alerjik ciltlere sahip olanlar bu maskeyi kullanmadan önce mutlaka doktorlarından fikir almalıdırlar.

(Visited 301 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..