Göbek Eriten Ceviz Suyuyla Ayda 10 Kilo Verebilirsiniz /En Doğal Zayıflama Kürü

Ceviz Suyuyla Ayda 10 Kilo Verebilirsiniz.

Canım Arkadaşlarım evimizde kolayca hazırlayıp hemen kolayca kullanmaya başlayabildiğimiz kür reçetelerini sizlerin yararlanması için paylaşmaya devam ediyorum. Bugün sizlere bilmeyenler var ise bir an önce öğrenmeleri gereken , faydalarını sayfalarca anlatsak bitiremeyeceğimiz efsane bir lezzet. Ceviz suyu bu kürümüz canım arkadaşlarım.

Tokluk hissinden tutunda , kötü kolestrolü azaltarak dengeleyen hatta kilo vermeye yardımcı olan cevizle hazırladığımız suyun dan faydalanacağız arkadaşlar.

Haydi Bakalım hep birlikte ceviz suyu nasıl yapılıyor, ne zaman içiliyor, ne işe yarıyor bir bir öğrenelim..

Ceviz Suyu Nasıl Hazırlanır?

Evet canım arkadaşlarım en başta da söylediğim gibi çok ama çok kolay bir tarif. Hazırlamanın kolaylığı ile suyunu lık lık içmek daha bir kolay ..

Ceviz suyu için gerekli olan malzemeler: 1-2 veya 3 adet ceviz ve 1 su bardağı oda sıcaklığında su

Ceviz Suyunun Yapılışı : Canım arkadaşlarım cevizlerinizi akşamdan hazırlayın .Cevizlerin kabuklarını kırın, ortaya çıkardığınız ceviz içlerini 1 bardak suyun içine bırakın ve sabaha kadar cevizleri suyun içinde bu şekilde bekletin. Sabah uyandığınızda, sabah temizliğinizi yapın ağzınızı ve dişlerinizi temizledikten sonra ceviz suyunuzu için.Canım arkadaşlarım bu muhteşem lezzetli ve faydaları da lezzetinden muhteşem ceviz suyunu bir dikişte içmeyin olur mu , yudum yudum keyifle içerseniz ve kahvaltı yapmak için en az 20-30 dakika beklerseniz çok daha hızlı sonuç almaya başlayacaksınız

Ceviz suyunuzu içtikten sonrada bardağın içindeki ceviz içlerini de afiyetle yiyin . Sabah ceviz suyumuzu içtik hemen akşam için içeceğimiz suyumuzu hazırlayalım gene bardağımıza su dolduralım içerisine kırdığımız cevizlerimizi bırakalım her şey aynı yani canım arkadaşlarım bu şekilde akşama kadar beklesin bunu da gece yatmadan önce tüketebilirsiniz

Ceviz suyu kürüne ne kadar devam edelim; 15 gün devam edip 5 gün ara verip 15 gün daha yaparak toplamda 1 ay kullanabilirsiniz hiç çekinmeden ,Tabii ki bu süreçte yiyip içtiklerimiz de de dikkat edersek Özellikle akşam saatlerinde çok ya da ağır yemeden akşamı geçirmeye çalışırsak ,bol bol su içersek ve düzenli günlük egzersizler yaparak bu kürü kullanırsak inanılmaz güzel faydalarını göreceğimiz den eminim.

Ceviz suyunu her sabah aç içmek gerektiğinden aklınıza zararı olur mu acaba diye sorular gelmiş olabilir .Ceviz suyunun bilinen ciddi bir zararı bulunmuyor. Tabi ki alerjen bir yapıya sahip değilseniz ve ciddi bir kronik rahatsızlığınız varsa mutlaka doktorunuza danışın ve uygulamak istediğiniz kürleri yapın.

(Visited 514 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..