Göbek Eritmenin En Kolay Yolu😍😌Uyurken Cayır Cayır Yağ Yakmak Mümkün mü? Dene ve Gör😌👍

Merhaba canım arkadaşlarım göbek yağlarından kurtulmak için çok uğraşıyorsunuz ,ne yapsam fayda göremiyorum diye üzülenlerden iseniz..

Size okadar etkili bir kür tarifi vereceğimki çok mutlu olacaksınız,Binlerce kişi tarafından denendi ve mutlu sonuca ulaşıldı bu kür ile. Yapılışı da son derece kolay.Sadece kurallara uymalısınız.

Evet kür malzemelerimiz

  • 3 yemek kaşığı Yoğurt
  • 1 tatlı kaşığı pulbiber
  • Yarım Limon suyu
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı(varsa)

Malzemelerimiz bu kadar canım arkadaşlarım.Karışım olarak hazırlayıp tüketeceğiz.

Her akşam saat 8 den sonra katı hiç bir şey yemememiz gerekiyor.Sıvı gıdalar alabiliriz.Bunlar,çay,kahve veya soda ,su olabilir.Uykuya girmeden 2 saat öncesinde bu karışımı hazırlayıp tüketiyoruz.

15 gün her akşam bu kürü uygulamalıyız,sonra 5 gün ara erip tekrar devam edebiliriz.

Bu kürün tüm detaylarını yapılış aşamalrını sizler için videomda anlattım.Videomu izleyerek benimle birlikte hazırlayın ve uygularken kurallara uymayı unutmayın.

Hamileler,emziren anneler veya rahatsızlığı olanlar doktorlarına danışmadan hiç bir kürü uygulamamalı.Bu kür tek başına bırakılmamalıdır biliyorsunuz değil mi canım arkdaşlarım, günlük beslenmenize de mutlaka dikkat etmelisiniz,günlük egsersizlerinizi düzenli yapmalısınız ve bol su içmelisiniz. Kilo vermek inatçı yağlardan kurtulmak için bir süreç gerekir ve bu süreçte uygulanan her kür ve diyet programı spor ile desteklenmelidir.

Birçok sağlıklı kür ve güzellik maskeleri bulabileceğiniz harika kürler bulabileceğiniz Youtube/Seherakgül kanalıma beklerim.İnstagram dan da beni takip edebilirsiniz.

(Visited 569 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..